Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajotok Dobrev Klárával?

Mi a bajotok Dobrev Klárával?

Figyelt kérdés

Nem értem.. Klára okos, és hatalmas ismeretséggel rendelkezik az EU-n belül. DK kormányzás alatt biztos hogy javulna az életszínvonal, még akkor is ha lopnának.

Legerősebb ellenzéki párt, egy demokratikus közösség..

Mi Hazánk alatt csak éhen halnánk, és legálisan viselhetnénk fasiszta szimbólumokkal ellátott pólókat.



2023. máj. 21. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Klárika lesz 2026-ban Orbán kihívója? Marha jó... Akkor ismét nulla az esélye, hogy megszabaduljunk ettől a féreg Fidesz bandától.
2023. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az, hogy egy olyan család szülötte, aki nem ismeri a munkát, nem ismeri a szükséget, az uralkodó, felső 10ezerhez tartoztak mindig. Az előző, komcsi rendszerben is fent voltak, most is ott szeretne lenni. Ez már tradíció náluk.

Ráadásul balliberális én meg inkább jobboldali vagyok.

2023. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Úgyis a férje dirigál a helyes kérdés itt az, hogy mi a bajunk Gyurcsánnyal. Ez aztán pedig egyértelmű.
2023. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Tartok tőle ugyanazt a kudarcos politikát folytatná mint csúnyán megbukott férje,bár azt is eltudom képzelni valójában Fletó kormányozna a háttérből és csak névlegesen lenne kormányfő DK.
2023. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Komcsi családból lett neolibsi. Csövörből vödörbe. El kéne felejteni azt amit politikának nevezünk. Alulról kéne építkezni, de hát mi rohanunk az elektromos orrszőrtelenítőért. Amerikai álom, meg 34 éve zárkózunk Ausztriához. Egészen mást kéne csinálnunk.
2023. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
"Komcsi családból lett neolibsi. " Igen volt ilyen, Lelkes Kisztitkárból a liberális internacionálé alelnöke.... Mondjuk az se dobrev volt....
2023. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

#2

"Nekem az, hogy egy olyan család szülötte, aki nem ismeri a munkát, nem ismeri a szükséget, az uralkodó, felső 10ezerhez tartoztak mindig."


Ez pontosan igaz Orbán Viktorra is, soha életében egy percet nem dolgozott ő sem.

2023. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Eleve a stílusától fel áll a hátamon a szőr. Az a Jászai Mari díjasa dramatizált tanár néni stílus, amivel mindent is előad brrr....

Ráadásul hazudik, mint a vízfolyás. Túltolt populista ígéretekben beígér mindenkinek mindent is. A mini elnök jelölti vitában sacperkb a magyar költségvetés ötszörösét osztotta szét, és mindenre az volt a "finanszírozás", hogy "a stadionok helyett". Félre ne értse senki, sok pénzt szórnak el és lopnak el Orbánék. De ez nem komolyan vehető kormányprogram. Ez demagógia a javából.

2023. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Populista, azt mondja amit a választók hallani akarnak, de súlya valószínűleg nem nagyon van. Érdemes megnézni a vitát amivel Márki-Zay-al folytatott le.
2023. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

"DK kormányzás alatt biztos hogy javulna az életszínvonal, még akkor is ha lopnának."


😅😂

2023. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!