Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Feminista embertársam, hány...

Feminista embertársam, hány férfit sikerült már meggyőznöd a saját ideológiádról?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
67%
Sosem próbáltam meggyőzni senkit, csak elmondom, ha téved vagy nem ért valamit. Például amikor minden héten megkérdezi vélhetően ugyanaz a troll, hogy a feministák minek küzdenek, ha már egyenjogúság van, akkor rendszeresen leírom neki újra és újra, hogy azért, mert az egyenjogúságtól még fennállnak nemi alapú egyenlőtlenségek rendszerszinten.
2023. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
6%
0
2023. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 turidominik16 ***** válasza:
23%
nem értem a kérdés és a 1 válasz közötti összefüggést.
2023. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
45%

"az egyenjogúságtól még fennállnak nemi alapú egyenlőtlenségek rendszerszinten."


Tudsz példát írni?

2023. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
83%

ma 12:47


Persze, pl. a férfiak jellemzően hamarabb halnak meg, mert nemi szerepeik erre predesztinálják őket.

2023. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
50%

1. Ez miért magyar politika kategória?

2. Miért gondolod, hogy csak nők lehetnek feministák?

(én férfiként az vagyok)

3. nem biztos, hogy erre az ideológia a legjobb szó

4. a feminizmus nem olyan végleteket jelent, ahol férfigyűlölettől kezdve mindenféle más szrság van

2023. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem célom meggyőzni senkit. De ha valaki a maradi gondolkodásával az én előremenetelemet gátolja, akkor kifejtem a véleményem, és ha kell jogi lépéseket teszek. A vőlegényem is feminista, nem kellett győzködnöm semmiről, ő magától is tud gondolkodni.
2023. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
33%

Egy példát sem tud írni, ez a feminizmus egy ideológiába bújtatott szimpla férfigyűlölet xyz okból.

Csak hát gázabb lenne egyszerűen androfóbnak nevezniük magukat....

2023. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
69%
#8 egyszerűen csak vannak férfiak, akikért nem érdemes vesződni, hogy egy kis értelmet verjen beléjük az ember. Egyszerűen csak nem képesek a gondolkodásra. Meggyőződésem, hogy aki nem feminista, az vagy nem érti a lényeget, vagy értelmi problémái vannak (ami valószínűbb, mivel a lényeg megértése nem bonyolult).
2023. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
28%
A legtöbb kortárs feminista femcel. Legalábbis akiket én ismerek.
2023. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!