Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért irják Gyurcsány margójár...

Miért irják Gyurcsány margójára a 2006-os tüntetéseket?

Figyelt kérdés

Egy rendbontó tömegbe lövetni miért probléma? Akik a rendőröket molotov koktéllal, kővel dobálják, és autókat gyújtanak fel, velük mi a teendő?

Szokták mondani hogy "Gyurcsány a szem kilövető"... Mi köze van Gyurcsánynak a rendőrökhöz? Az oké hogy Gyurcsány beszéde miatt történt, de nem a mindenkori miniszterelnök parancsol a rendőrségnek. Aki mély fideszes az kérem magyarázza el!



2023. máj. 27. 18:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Demokrácia van, mindenki azt ír amit akar.
2023. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%

Én meg azt kérdem miért van még szabadon?

[link]

2023. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy tisztában vele, mi történt. Békés járókelőket, tüntetőket értek rendőri atrocitások, nem Molotov-koktél dobálókat. A rendőrök pedig levették az azonosítójukat.


Gyurcsány pedig nagyon is aktív volt e téren 2006-ban. Tájékozódj:


A BLAHA SÖRÖZŐ VENDÉGEIT ÉJJEL A RENDŐRSÉG AZ UTCÁRA KERGETTE, HOLOTT SEMMI NEM UTALT ARRA, HOGY A TÜNTETÉSEKHEZ KÖZÜK LETT VOLNA. AZ UTCÁN RENDŐRÖK SORFALA FOGADTA A MENEKÜLŐ EMBEREKET, ÜTLEGELNI, RUGDOSNI KEZDTÉK ŐKET, GUMILÖVEDÉKEKET LŐTTEK KI RÁJUK KÖZVETLEN KÖZELRŐL.


Gyurcsány a minisztereit megkerülve, közvetlenül beleavatkozott a 2006-os eseményekbe, közvetlenül utasította a rendőri vezetőket, akiket később ezért ki is tüntetett.


2006-ban ő maga is elismerte, utasításokat adott a rendőrségnek.


[link]

2023. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Milyen államapparátus állt TL háta mögött 2006-ban, ha sikerült is volna neki amit tervezett kinek adta volna át a hatalmat, kikből tevődött volna össze az akkori állami vezetők, hol a lista, mert soha nem láttam.
2023. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%

"Egy rendbontó tömegbe lövetni miért probléma?"

Eleve ott kezdődik, hogy hogyan definiáljuk a rendbontót... Meg hogy kit hatalmazunk fel rá, hogy eldöntse, mikor valósul meg a rendbontás...

2023. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én erre gondoltam, ha csináltam volna egy 2006-os hoz hasonló felfordulást, elsősorban is kerestem volna olyan szakembereket gondolok itt Közgazdászokra, jogászokra, orvosokra, tanárokra, agrár szakemberekre,stb. aki fedhetetlent múlttal rendelkeznek tisztességesek, becsületesek, hazájukat valóban szerető embereket. Bemutatom a népnek aztán csinálom meg a felfordulást, miután a nép nagy részét is megtudom erről győzni.Hol a lista, és 2006-os váltási programja TL-nek.
2023. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány az akciót követően kitüntetésben részesítette Gergényit.
2023. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

És a többiek

[link]

2023. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Be kellet volna a rendőröknek is állni, TL mellé kukákat, és autókat gyújtogatni. És akkor élőadásban lehete volna nézni, hogy a tüntetők, és a rendőrök egymással válvetve, gyújtogatják a kukákat, és az autókat BP-en. Sőt a gumlilövedékkel ellátták volns a tüntetőket, hogy miután az autókat felgyújtották bele is tudjan lőni.
2023. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Gy1G.
2023. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!