Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai Zsolt lett a Győri...

Borkai Zsolt lett a Győri Atlétikai Club elnöke. Erre a hírre az újságíróktól kapott hideget és meleget is. Miért nem hagyják már békén ezt az embert? Szenvedett már eleget a 4 évvel ezelőtti magánéleti botránya miatt.

Figyelt kérdés
Mindenki követhet el rossz, felelőtlen és buta döntéseket az életében, de senki sem érdemli meg azt, hogy élete végéig megbélyegezve legyen ezen döntései miatt. Borkai Zsolt megmentette a magánéleti botránya után a házasságát, lemondott minden kitüntetéséről és a polgármesteri címéről is.

2023. jún. 1. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Ja, elég vicces, hogy egy vad buli miatt aztán valaki már ne csinálhasson semmit az életében.
2023. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ő a volt Győri polgi aki bekokózva rakta a fiatal prostikat horvátba?
2023. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hypno ***** válasza:
100%

Ez a faszi azért lett választható, mert törvényt módosítottak a kedvéért. "Lex Borkai" ha még emlékeztek rá.

Azután ez az álszent keresztény konzervatív seggfej házasságtörő módon kurvázott az Adrián.


Tényleg igazi vezetőnek való példakép.

Miattam annak választják meg aminek akarják, de én meg azt gondolhatok róla amit én akarok. Hogy mit gondolok azt megtartom magamnak, de nem hízelgő rá nézve...meg azokra nézve sem, akik megválasztják. Nem akármilyen értékközösség lehet.

2023. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Leülte már a büntetését a kábítószer birtoklásért? Szájer is?
2023. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Gindolom nem élt vissza a hatalmával....

Tipikus fideszes... azt hiszi barmit lehet, azt hiszi sose fog.lebukni.

Megtörtenik aztan meg sipákol, higy sajnálatot keltsen....


Tipikus vezetoi pelda kep, ja nem csak egy ocska fideszes.

2023. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pszichológus atya ***** válasza:

Az ingatlanpanamázás, drogozás, házasságtörés szerintem nem egy buta, felelőtlen döntés, hanem jellemgyengeségből fakadó bűnök sorozata. De ez nem egyedi jelenség, hanem a magyar sportvezetők sokasága mutat hasonló tüneteket Plagibától kezdve Gyárfás Tamáson át a labdrugó sleppig. Van az a mondás, hogy a sport erősíti a jellemet - hát a magyar sportban valami nagyon nincs rendben, mert a hazai sportélet többnyire ilyen alattomos férgeket ad a társadalomnak - szerintem te sem gondolod, hogy ez üzenet egy atlétikai club részéről.

A közvélemény amúgy valószínűleg békén hagyná őt, ha nem akarna folyton a középpontba kerülne. Mármint nem az ifi vívókat edzi a csávó, hanem egyből elnök lesz, ugye érted hogy ez azért más minőség?

2023. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy k@rvázott az csak egy dolog, nem nagyon beszélnek róla:

miből...

2023. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyar társadalomnak ma minden amit a fidesz csinál, csak annyi véletlenül se MZP csinálja.
2023. jún. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ekkora botrány után egy normális országban a megbukott politikus örökre eltűnik a közéletből,csakhogy régóta nem vagyunk normális ország.

Borkai magyarázkodhat ahogy csak akar ő már élete végéig téma marad a médiában.

2023. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!