Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A NAV mikor fog végre szigorít...

A NAV mikor fog végre szigorítani a szép kártya felhasználáson hogy az valóban szolgáltatásokra és ne diszkontüzletben történő vásárlásra legyen felhasználva?

Figyelt kérdés
Bosszantó azt látni hogy az adókedvezménnyel megkapott pénzt az emberek nem a szolgáltatás szektor felpörgetésére használják.
2023. jún. 2. 18:25
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%
Hol tetted meg a szükséges bejelentést?
2023. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Ki a szart érdekel a szolgáltatási szektor, amikor kajára is alig telik?!
2023. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Had döntsük már el hogy mire költjük.
2023. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen életed legnagyobb problémája, hogy azon bosszankodsz, hogy ki mire költi el a Szép-kártyára kapott pénzét. (Nem mintha százezrek lennének rajta havonta…)


A kedves NAV-nak meg bőőveeen lenne mivel foglalkozni a kicsi országunkban, hogy ki miből él hatalmas lábon, van százmilliós autógyűjtemény a garázsban és társai. Csak ugye ezeket leszarják.🙂

2023. jún. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

SEMMI közöd hozzá, - hogy ki, mire használja a saját forrásait!

Foglalkozzál magaddal, - biztos van körülötted bőven teendő még!

És gyere holnap is!

2023. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek kedves Kérdező, biztosan vendéglátózol vagy szállodában dolgozol.

Viszont nem mindenki tud, akar szállodában, panzióban nyaralni, étteremben, büfében enni.

Nekem áprilisban kb. 150 000 volt, amit sürgősen el kellett költenem, színházjegyeket vettem belőle, egy részét már el is használtuk. Nagyon ritkán megyünk éttetembe, pláza étkezdéjébe, nyaralni, panziózni, így alakult.

Most is van kb. ennyi, irány a bolt, hogy elköltsem.


Ha nem lehetne belépőt venni, hát ha lehetne, visszaadnám... Nekem ne borzolja a kedélyemet.


Szóval, kedves Kérdező, kinek mi az igénye, élethelyzete, stb, hadd döntsük már el, hogy mire használjuk

2023. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kikéne harcolni normális fizetéseket és nem csak a diszkontba járna majd. Nyomorék.
2023. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!