Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki és egyéb elégedetlen...

Konteós kérdése:

Ellenzéki és egyéb elégedetlenkedő, Huxit esetén hova menekülnél?

Figyelt kérdés
bónusz kérdés: mi a fenéért nem tetted már meg? :D
2023. jún. 4. 15:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
huxit ellenes vagyok, egységbe kell gondolkodni igy háborus időkbe, meg ha kilépnénk, akkor az átlag polgárnak annyi. Lásd Brexit, és most xopoágon vannak.
2023. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

#10: akkor nem vagy ellenzéki...fideszes vagy, most mindegy, hogy a főpártra vagy az alpártjara szavazol...


Kérdező: nem vagyok egyik oldal szimpatizánsa sem, ugyanúgy f*s a "baloldal" is, mint a fidesz és pártjai.

Ha ilyen történne, akkor szerintem Anglia, Németo., esetleg Hollandia vagy Svájc jöhetne szóba. Nagyjából ilyen sorrendben.


Hogy miért nem mentem el eddig? Mert ideköt minden, fura biztos neked, de attól, hogy más nézeteink vannak, még nekem is a hazám. Nem az országgal lenne a gond, hanem a vezetőivel, politikusaival meg a fanatikus hívekkel. De ha lenne egy "huxit", akkor fognám a megtakarításom meg a családom és keresnénk valamilyen élhető helyet. Bár lehet ehhez lassan huxit sem kell, mert orbànék annyira szétk*rják az országot.

2023. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Huxit esetén itthon maradnék, pezsgőt bontanék, és arra a pártra szavaznék, amelyik meglépte."


Létezik Huxit nevű párt. [link]

2023. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
5%

"Orbán "védelemül" behívná az oroszokat."


Én mégis hogyan jönnének ide az oroszok? Alagutat fúrnának? Ostobenkó!!!

2023. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Átpártolnék inkább atommagbiztos turbóFideszesbe:).
2023. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azmiaz? Hol kell belépni?
2023. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mivel közel lakom a szlovén határhoz, ezért Szlovéniába.
2023. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Belgiumba mennék szívesen.
2023. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ha Fideszes vagyok? Vagyis voltam. Én konkrétan oda fogok költözni a családommal ahol dolgozom. Hogy miért nem tettem meg? Mert magyar vagyok, mert bízom a csodában, és az hazámban, az otthonomban szeretnék élni… ha hagynák. Sajnos hazaszeretetből nem lehet fizetni a boltban.
2023. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!