Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéknek jobb lenne ha...

Az ellenzéknek jobb lenne ha kidobná magából a komcsikat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Milyen komcsikat?


Orbánék nyúlnak bele a piacba folyton, ők a komcsik.

2023. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Bizonyosan. Akkor MZP-nek már csak a fasisztákat kellene képviselni... :D
2023. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

"Milyen komcsikat?"

Gyurcsányt kellene kidobni például, aki azért hasonlít Orbánra, mert szintén kötődött a Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetséghez.


Az félmegoldás, ha a tagjai között sok kommunistát számláló Fideszt leváltják a választók egy olyan ellenzékkel, amit a kommunista Gyurcsány irányít.

2023. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
#3: Orbán 14 éves gyerekként volt KISZ-titkár egy fehérvári gimnáziumban, Gyurcsány viszont 27-28 éves felnőttként volt KISZ-vezér (plusz 7 éven keresztül MSZMP-tag). Van "némi" különbség...
2023. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

"#3: Orbán 14 éves gyerekként volt KISZ-titkár egy fehérvári gimnáziumban, Gyurcsány viszont 27-28 éves felnőttként volt KISZ-vezér (plusz 7 éven keresztül MSZMP-tag). Van "némi" különbség..."


Ezt ingyen csinálod, vagy fizet is érte valamit neked Orbán pajtás? Esetleg a 60. születésnapja alkalmából még mélyebbre jutott a nyelved a hátsójában?

2023. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Orbán cigány, komcsi, fasiszta vagy mi?


El kéne dönteni

2023. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"hol lehet azt a politikát, amit ő képvisel, az innovációt, a nyugatias reformokat, a skandináv oktatáspolitikát kommunistának nevezni?"


Nem a politikájával van bajom, hanem azzal, hogy Gyurcsány is olyan, mint Orbán: úgy szerzett még nagyobb hatalmat politikusként a rendszerváltás után, hogy nem tiszta lappal kezdett, hanem a szocializmusban már felépítette az ismertségi körét, a vagyona egy részét és a kapcsolatait, majd ÁTMENTETTE ezeket, amikor megtörtént a rendszerváltás.


Két olyan politikusról van szó, akik nem rendszerváltást csináltak (Orbán ezt hazudja magáról), hanem kihasználták a rendszerváltást és a saját előnyüket kovácsolták belőle.

2023. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

#5: Tényeket közöltem, nyuszifül. Utánanézhetsz, hogy a hiányos ismereteidet pótolni tudd. :)

[link]

"Politikai pályafutását 14 évesen, Székesfehérvárott, gimnáziumi alapszervezeti KISZ-titkárként kezdte, ahonnan egy évvel később eltávolították, mert új alapszervezetet akart létrehozni, illetve a meglévőt Kászonyi Dánielre akarta átnevezni."

[link]

"1981-ben a Kommunista Ifjúsági Szövetség, a KISZ főiskolai bizottságának tagja lett. Elsősorban rendezvények, diákprogramok szervezésében vett részt. Később KISZ-titkárnak is megválasztották, ami a tudományegyetem és a tanárképző főiskola összevonása után jól fizető állást jelentett számára."

2023. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, jó lenne! Bár nekem a Fidesz is szimpatikusabb lenne komcsik nélkül.
2023. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8: Nyugi, igyál egy korty vizet! Megvolt? Oké! Szóval: én speciel nem tartom Gyurcsányt kommunistának. Nem is szoktam annak nevezni (vele más bajok vannak). Viszont amikor az ellenzék Orbánt kezdi kommunistázni (mint pl. itt az #1-es kommentelő), illetve azzal hozakodnak elő, hogy 14 éves gyerekként KISZ-titkár volt, akkor én ilyenkor mindig emlékeztetem őket Gyurcsány KISZ-es és MSZMP-s múltjára. Ez így működik.
2023. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!