Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért örülnek...

Az ellenzékiek miért örülnek annak, ha betiltják a Bibliát?

Figyelt kérdés

[link]


Facen a reakciók a felvilágosult, értelmiségi polgároktól:


"Helyes! Nem is iskolába való, 6-14 éves gyerekeket hülyíteni vele."


"Nem tiltották be, csak visszatették a helyére a könyvtárba a Mein kampf és Mao Vörös könyvecskéje mellé."


"Ha létezik igazán káros, messze túl sok befolyással rendelkezõ könyv, amiért nem lenne kár, az a Biblia"


"helyes. végre egy jó döntés."


"Na végre! Jó az irány!"


"Végre valami hasznos az amerikai iskolarendszerben"


S most akkor csak a leglájkoltabb top kommentekből válogattam.



2023. jún. 6. 14:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Mert az emberek imádják, ha mások nyakörvet raknak rájuk és előírják nekik, hogy mit csinálhatnak.
2023. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Mert iskolába nem való. Ha a szülő a saját(!) gyerekét vallásosan akarja nevelni, tegye. Járassa hittan órára, gyülekezetbe. De el a kezekkel más gyerekeitől.
2023. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

"Facen a reakciók a felvilágosult, értelmiségi polgároktól"


Facebookon, aki értelmiséginek tartja magát, az nem szokott kommentelni...


A Facebookon főleg a munkásosztály alsó-középosztály tagjai kommentelnek, azok is főleg alpári személyeskedő vagy vicceskedő stílusban.


A valódi értelmiségi az más felületeken és főleg személyesen szokott vitázni a politikáról és leginkább kulturáltan.

2023. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
A biblia erkölcsre és jóságra nevelt. Szeresd felebarátodat, mindenkit. Mi ebben a káros? Az LMBTQP mesekönyvek jók?
2023. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

1.

Pedig a prájd videókon is sok nyakörves embert láttam!

2023. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%

A válaszadók közül hárman is megindokolták. Mi a kérdés?


Nem kell velük egyetértened, ők így gondolják.

2023. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem csak vallás, több 1000 év tanítása van benne, ami megalapozta Európát kulturálisan, történelmet nem tudom, hogyan lehet értelmezni enélkül, vagy egyáltalán megérteni a társadalom másik 50%-át. Tanítani annyit kell róla nagyjából, hogy van és a többit annak, akit érdemes, akit érdekel, mert mondjuk tudni akar a világról valamit, persze, most a gyármunkásnak nincs rá szüksége, valóban.


Oké, én elfogadom, ha valakinek más a véleménye, de az is biztos, hogy soha nem fogok olyan kurzusra szavazni, aki ezen a véleményen lévő embereket képviseli. Ha a jelenséget nem is értettem meg, hogy ez miért ennyire örömteli, azt igen, hogy miért van 2/3-on a Fidesz, ilyen véleménybuborék mellett valahogy a s.ar is Michelin csillagos fogás.

2023. jún. 6. 14:38
 8/26 A kérdező kommentje:
többit annak érdemes akit érdekel*
2023. jún. 6. 14:40
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
Ezt már megint ki a tököm mondta neked? Az agymosó propaganda ami a hozzád hasonlo 50IQ embereknek szól?
2023. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%

Tudom, a buta jobbágy fideszeseknek annyira fontos a biblia, hogy ott hazudnak, csalnak, lopnak, ahol csak lehet.


Biblia helyett inkább:

- Tudományos gondolkodás

- Logika tantárgy

- Gyakorlati erkölcstan

- Propaganda ismeret és védekezés

- Szervezés és vezetés

- Döntés tudománya és még sok más, életre felkészítő gyakorlatias tantárgy kellene.


Tudom, hogy a fideszes csőcselék annyira buta, hogy fel sem fogja a fentiek jelentőségét.


Ostoba csőcselék...

2023. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!