Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vlagyimir Vlagyimirovics...

Vlagyimir Vlagyimirovics Putyinnak (oroszul: Владимир Владимирович Путин), ki volt az apja és milyen pozicióban volt ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 21:46
1 2
 11/17 Pintér László ***** válasza:
24%
Mi ez a visszatérő sztori, hogy óvodások közé is golyóálló mellénybe ment? Hogy menjen? Ha valaki merényletet akart volna elkövetni ellene, annak egy remek alkalom lett volna. Nem is értem. Az ilyen, függetlenül a pártállástól, nemzetbiztonsági kérdés. Szerinted az amerikai elnök hogy ment volna ilyen óvodás programra? Azért van jó pár habzó szájú ellenzéki itt a Gyk.-n is, aki az Orbán família kínkeserves halálát szeretné, nyilván nem az óvodások miatt húzta fel, félve a műanyag ollós öt éves partizánoktól. Értem Én, hogy még a bizonyítatlan fingásába is bele kell kötni Orbánnak, hisz attól ellenzéki az ellenzéki, ha minden szalmaszálba beleköt, de azért könyörgöm, gondolkozzunk már!
2023. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Pintér László ***** válasza:
mellényben*
2023. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A nagyapja volt Lenin és Sztálin szakácsa.

Az apja nem volt jelentős személy.

2023. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Ez miért magyar politika?
2023. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Felőlem lehet külföldi is, de az M1-et nézve egyre inkább belföldi
2023. jún. 8. 16:01
 16/17 anonim ***** válasza:

Pintér Laca.... az USA elnöke meg a magyar miniszterelnök azért nem egy szint, ne hasonlítsuk már a két pozíciót össze, mert ég és föld..a fél bolygó azt se tudja ki a magyar miniszterelnök nem hogy még merényletet kövessenek el ellene :) Mellesleg, az amerikai elnökök fehér ingbe felgyűrt ingujjal szoktak a nép közé menni és nem golyóállóba... :P


Az a vicc, hogy a felcsuticsüngőhasú nagyban tolja a kamerák előtt, hogy mekkora utcai harcos, de egy óvodába a saját országába nem mer golyóálló nélkül elmenni, na ez a vicc, ezen röhög az internet népe.

2023. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Pintér László ***** válasza:

Szerintem ez nem vicces. Szerintem tökre érthető. Itt volt a napokban Olaf Scholz esete amikor egy civil a német kancellári testőrség mellett oda tudott jutni az Emberhez és megölelni azt. Simán lehetett volna egy merénylő is aki leszúrhatta, lőhette volna. Pedig talán a nemet kancellár komolyabb, mint Vitya és a testőrsége is, mégis ott is beficcenhetett ilyen. Itthon meg a fél ország kb lámpavason akarja látni Vityát. És attól mert nem amerikai elnök, még nem szeretne meghalni. Meg szerintem attól, mert fel van tűrve az inge, még lehet alatta mellény, meg az amcsi elnök is elég komoly testőrség mellett menne egy sima óvodába is.

Meg ez inkább olyan nemzetbiztonsági kérdés, országtól függetlenül, hogy kötelező protokoll része a mellény. Mint mondjuk a motorosoknak is kötelező a bukósisak, még akkor is, ha csak Simsonnal mennek az 50 méterre lévő boltba, ugyanúgy egy elnöknek, kancellárnak, akárminek szerintem elő van írva a mellény meg a testőrség, függetlenül attól, hogy csak az óvodába ugrik le elmesélni a kacsameséket, vagy a pódiumra bejelenteni a kétharmadot. Bármelyik országban lehet egy szélsőséges ellenzéki, aki megölheti az ország első emberét, nem csak Amerikában.

2023. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!