Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ag, hogy aki elköltözik...

Mi ag, hogy aki elköltözik külföldre, az ne éneklje el a magyar himnuszt?

Figyelt kérdés
Elegem lett az országból, ősszel költözök el innen és megkaptam a fideszes rokonaimtól, hogy hazaáruló, nem magyar, a magyar himnuszt a számra ne vegyem. Nem mintha érdekelne és nem mintha éneklném a magyar himnuszt, de azért ez úgy mégis micsoda??? És csodálkoznak, hogy menekülök innen...

2023. jún. 8. 07:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Remélem, nem hasonlók miatt kaptad fel a vizet annyira, hogy elhagyod az országot. Ez csak üresfejű hőbörgés (ha igaz), amire én másnap nem is emlékeznék. Az új hazádban is bőven lesz min felhúznod magad, nem azért mert rossz hely, hanem mert az emberek mindenhol egyformák. Próbálj meg ne foglalkozni azzal, mit mondanak mások.
2023. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

Ezt a fos gyászindulót biztosan nem is éneklem. Nem is lehet énekelni. Majd ha lesz egy normális himnuszunk, akkor lehet éneklem.


Amúgy a fideszes rokonaid csak irogyek, hogy neked van bátorságod kimenni, valódi értéket teremteni. Itthon csak a csicskaság megy, amivel ők vagy beérik, avgy gyávák változtatni a nyomorukon. Ő bajuk.

2023. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 árokpart ***** válasza:
64%
Biztosan valódi a kérdésed? Azért kérdezem, mert legalábbis tapasztalatom szerint a magyar emberek nagyon rugalmasak ilyen téren és nyitottak. Akárhányszor voltam külföldön társas utazáson, mindenki nagyon élvezte és sokszor inkább azt mondták, hogy reméljük, hogy mi is hamarosan itt fogunk tartani mint a fejlett országok.
2023. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha "menekülsz" innen, akkor tényleg ne énekeld el a Himnuszt sem.
2023. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!