Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok mivel készültök az...

Balosok mivel készültök az újabb elsöprő fidesz 2/3-ra?

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 22:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
51%

Mivel kéne készülnöm? Őszintén szólva én jót szórakozom a magyar társadalmon, lehet perverz vagyok, de a kis rezervátumomból kifejezetten élvezetes. Én rajtatok röhögök kedves agymosott és/vagy kitartott hasznos hülyék. :D Dagonyázzatok csak a moslékotokban kedvetekre. Szedem elő a pop-cornt és nézem a showt.


Nem tudok mást hozzá tenni mint, amit a 11-es írt: "Az eu legdrágább benzinével, megszorításokkal, adóterhekkel, árstoppos legdrágább élelmiszer árakkal, posta bezárásokkal, dráguló gyógyszerekkel, nulla mentőszolgálattal, le a kalappal, győztetek fidesz szavazók." Örvendezzetek :DDD

2023. jún. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
59%
Az a baj hogy teljesen jogos a hozzáállás tisztelt 01:11
2023. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
8 gyurcsányt mintha a saját pártja váltotta volna le, nem az álnemzethy narancsbolsi csürhe. Szóval nem tudom, mit kell itt ezen vekengni. Mindig csak két kisztitkár között tudtok forogni komcsik?
2023. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%
14 ezzel a "ha ez meg az lenne, sokkal rosszabb lenne" baromkodással kizárólag a saját igénytelenségeteket és gyávaságotokat igazoljátok takonygerincü komcsik módjára. 💩🤮
2023. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%
Hát már nem nagyon izgat.Úgyis amint megvan a diploma valószínüleg lesz bőven elég fedezetem a megélhetésre,ha viszont kilépünk az euból,akkor kiköltözök Ausztriába a családommal
2023. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
43%

19-

""Nem csak hazug propagandát olvasok, amiket linkeltél. Javaslom neked is, több forrásból tájékozódj.""



Több forrásból is tájékozódom- de itt is ugyanazt írják!


Így már megfelel?:


[link]


[link]



[link]


STB.....

2023. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26 lehet lemaradtam valamiről, de gyurcsányt mintha a saját pártja váltotta le, aztán oda tettek valakit, aki értett hozzá. Ti meg megválasztottatok egy másik dilettáns komcsit, mert ez az igény szintetek. 😅
2023. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

26. Megfelel, csak éltem már akkor is, nem voltak ekkora gondok, megszorítások, leépítések, népszivatások, árak, árfolyam mint most.

Igen, több a fizetés mint akkor, csak éppen a kifizetni való még több!

Nem kétlem, hogy vannak akik rosszabbul éltek akkor, nekem és a családomnak jobb volt.

Sokadszor mondtam, igaz hiába, mert nem fogod fel, erkölcsileg, morálisan nagyon alacsony szinten van az, aki bűnözőket támogat.

Akár bal, akár jobb, börtönben a helye a bűnözőknek.

De mivel mindkét oldalon megvannak a mazo agymosottak téged is beleértve, akik védik azokat akik szivatják őket, addig nem lesz változás.

2023. jún. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
26. A fiatalok épp ezért mennek külföldre, mert nincs esély miattatok a megtisztulásra, nem látják a biztos jövőt sem bal, sem jobb oldalról.
2023. jún. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
@26 Jól jellemzi a szövegértési készégeidet, hogy a 444-ről konkrétan egy paródiacikket linkeltél.
2023. jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!