Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz belerángat minket a...

Fidesz belerángat minket a háborúba?

Figyelt kérdés
„Őszentsége Kirill moszkvai és egész oroszországi pátriárka áldásával, az orosz ortodox egyház közvetítésével, az egyházak közötti együttműködés keretében, a magyar fél kérésére az ellenségeskedésekben részt vett, kárpátaljai származású ukrán hadifoglyok egy csoportját Magyarországra szállították” – olvasható az Orosz Ortodox Egyház közleményében.

2023. jún. 9. 06:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Minket az Eu próbál.
2023. jún. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%
A válasz, és a cselekedet több eseetben más szokott lenni.
2023. jún. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
15%

Persze,még a világháborút is a fidesz provokálja.🤣

Ennyire nem lehetsz sötét!

🤨

2023. jún. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

A fidesz nyíltan az orosz oldalon áll a háború kapcsán a szövetségeseivel szemben.

Az orosz főkeresztényt is orbán védte be mert ugye annyira pártatlan...

2023. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

1, folyamatos rinyálás helyett, miért nem léptek ki? Nektek is jobb lenne, nekünk is -akik külföldön élünk- és mindenki másnak.


Lehetnétek egyszer gálánsak és lépjetek már ki a fenébe ebből a fránya nyugatból és hagyjatok már minket békében élni magunkkal.

2023. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
5: te inkább ne is beszélj ezen a nyelven. Köszi.
2023. jún. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Miért tesz iylet a fidesz, ha folyamatosan azt kommumikálja ki kell maradni a háborúból?

Fidesz ezzel belerángat minket a háborúba!

2023. jún. 9. 07:22
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
6, oh, take it easy dude, még szavazni is fogok.
2023. jún. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%

7

Jujjj..🤣🤣🤣

2023. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
10, nem teljesen mindegy, hogy szerintem meddig tart? Annyira fontos vagyok számodra, hogy az én véleményemre adj a HUXIT kapcsán? Lépjetek ki és onnantól teljesen függetlenül élhetsz az én véleményem nélkül és mindenki más nélkül. Nekem semmi bajom a migráns léttel, csak hagyjátok már béként a kontinenst és lépjetek ki a fenébe.
2023. jún. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!