Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Partizánnak a Vétó című...

A Partizánnak a Vétó című műsorában miért megy folyamatosan fideszpropaganda?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A Partizán sok mindennel megvádolható, de speciel fideszpártisággal pont nem. Ha ők kínos dolgokat mondanak az ellenzékről vagy hízelgőt a kormányról az semmiképp nem lehet igaz?
2023. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyobb problémák is vannak a világon, mint hogy mit hibázott az ellenzék tavaly. Például az infláció. Erről kéne beszélni.
2023. jún. 10. 15:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Valaha a hírszolgáltatás és az újságírás az volt, hogy történt egy dolog, amit aztán megírtak az újságban vagy csináltak róla egy riportot a híradóba.

Ez mára jóformán propagandává és vélemény-újságírássá silányult. Az előbbi ugye az, amikor a központi (párt) direktíva határozza meg, hogy egyáltalán miről írnak, az utóbbit pedig a publicisták művelik, a saját szájuk íze szerint.

Ha egy tartalomgyártó politikai szimpátiájától függetlenül hajlandó kellemetlen dolgokról is tudósítani, az szerintem üdvözlendő. Ez lenne a híres, kihalófélben lévő független-objektív stílus. Több ilyenre lenne szükség. Ha végleg eltűnik, maradnak majd az átjárhatatlan véleménybuborékok és a "tálibok" akik benne élnek.

#1 voltam.

2023. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nagyobb problémák is vannak a világon, mint hogy mit hibázott az ellenzék tavaly. Például az infláció. Erről kéne beszélni."


Találsz erről értekezést mindenféle médiában, miért kellene mindenkinek erről értekezni.


Szerintem igenis értekezni kellene arról, mit rontott el az ellenzék 2022-ben illetve az azt megelőző pár évben. Értekezni kell róla, ki kell elemezni, le kell vonni a konzekvenciákat és tnaulni kell belőle. Ha ezt nem így tesszük akkor újra ekkora mértékű vereséget fognak szenvedni és marad a Fidesz 2/3.


Az ellenzéknek meg kell újulnia, a megélhetési politikusokat ki kell dobni, be kell fejezni az események után futást, proaktívnak kell lenni, úgy kell tenniük mint egy rendes ellenzéknek.


Ha mindenhol csak arról picsogunk, hogy aktuálisan mi rossz és ennyiben kimerül az "ellenzéki média" akkor még 50-évig lesz 2/3-uk.

2023. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2. "Szerintem nagyobb problémák is vannak a világon, mint hogy mit hibázott az ellenzék tavaly."


Nekem speciel nagyon tetszik, hogy a hardcore ellenzékiek egyszerűen nem hajlandóak szembenézni az igazsággal, és irritálja őket, ha más megpróbál fényt deríteni a problémáikra. Nagyon jó srácok, így tovább. Így épül a következő Fidesz-kétharmad. :)

2023. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Ott van elrontva az egész, hogy ti azt hiszitek, hogy a FIDESZ hibája az infláció, és nem látjátok, hogy egész Európában, sőt a világon ez van.
2023. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"és nem látjátok, hogy egész Európában, sőt a világon ez van."


Csak a mértéke nem ugyanaz. Amíg Svájcban nincs 3% sem, addig nálunk már több mint fél éve 20% felett van.

2023. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7. És láthatóan még ez sem hat meg senkit, ideje esetleg mással is próbálkozni.
2023. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet itt százalékokkal meg számokkal dobálózni. Nem tudom ezt a svájci (miért nem nézünk EU-s országot?) 3 százalékot honnan szedték, de túl nagynak tűnik nekem ez a 3% vs. 20% különbség.
2023. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"#8: És láthatóan még ez sem hat meg senkit"

Láttuk, a törököket sem érdekelte a 80+%, éljek a kipcsak út :D


#9:Pedig az a 3% az valójában már csak 2,2:

[link]


Persze, nézhetjük Törökországot vagy Kambodzsát és akkor baromi jók vagyunk. A saját képességeidet minden esetben a leggyengébbhez méred?


Nézhetsz EU országot is, úgy sem szebb a kép :D

[link]

2023. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!