Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért teszi tönkre...

A Fidesz miért teszi tönkre az ország jó diplomáciai kapcsolatait?

Figyelt kérdés

2023. jún. 12. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Bővebben?
2023. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: Az európai szövetségeseink és az Egyesült Államok ellen uszít, de most már a V4-eknek is elegük van belőlünk. Még a lengyelekkel is egyre fagyosabb a viszony. Ez nem jó az országnak.
2023. jún. 12. 21:12
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

#2

Szerintem rossz lenne, ha bólogatnánk mindenre, amit a brüsszeliták eldöntenek washingtoni parancsra. A V4-ben a lengyelek visszakoznak, mert máshogy vélekednek a németekről és az oroszokról, ez egy geopolitikai kérdés. Egyéb kérdésekben továbbra is egység van.

2023. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

21:15: nem kell mindenre bólogatni, de azt sem kéne, amit mi csinálunk, hogy mindenhol csak gáncsolunk és keresztbe teszünk.

Persze a szóhasználatodból ítélve veled nem lehet mit kezdeni, reménytelenül bekajáltad a propagandát.

2023. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Mert az orszag erdeke egy pillanatig se prioritas.


A hatalom es ezzel jaro penzek megszerzese es megtartasa az egyetlen fontos celja a fidesznek.

2023. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert feudalizmust akkarnak ha mindenki gyülöli magyarokat senki nem fog majd rohani segíteni a bajban ha például diktatura be keményit.Trianonál is ez volt egy barátunk se volt meg is kaptuk a békét.Anno tanultak belőle de most ezt teszik tönkre teljesen.
2023. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Orbán úgy viselkedik, mint egy nagyképű önbizalomhiányos kocsma bikája, aki mindenkit támad akivel nem ért egyet valamiben, és addig hisztizik és veri az asztalt, amíg az nem lesz, amit akar. Tényleg úgy viselkedünk már a nemzetközi pokitikában, mimt egy szaros afrikai diktatúra, mint amikor Idi Amin Dada megfenyegette az angolokat, hogy nem fog nekik banánt exportálni, mert kèrték, hogy engedje el az Izraeli civil túszokat.


Lehet ez rövid távon működik, de hosszútávon komolyanvehetetlenné váltunk ezzel a viselkedéssel. Sajna a fidesz szavazók azonban pont ilyenek. Verik a mellüket a semmire és követelőznek, mert azt hiszik, hogy nekik a pénz és a tisztelet az alanyi jogon jár. Nem jár.

2023. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

A Fidesz(2019) előtt mègis milyen "jó" diplomàciai kapcsolatai voltak az orszàgnak?

Arra gondolsz netàn,hogy Nèmetorszàg a Kiskunsàgi Nemzeti Parkba helyeztèk el a szemetet,amit 80 milliòs orszàguk felhalmazott,bagy hogy osztràk gyàrak pàr kilometere a magyar hatartol Ràbàbs engedtèk a szenyvizet,amitől habzott a magyarorszàgi szakaszon a Ràbs vagy arra gondolsz amikor Szlovàkis nem engedte be Magyarorszàg regnàlò àllamfőjèt?

2023. jún. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#4

Kit gáncsolunk ki? Kivételt követeltünk a szankciókban, nyugodtan azt csinálja a többi ország, amit akar. Azt se mondtuk, hogy ne legyen gender propaganda más országokban, annyit mondtunk, hogy nálunk ne legyen. Egyetlen országot sem akadályoztunk meg abban, hogy a saját akaratát végrehajtsa. Egyszerűen arról van szó, hogy a saját akaratunk jogára mi is igényt tartunk. Ez miért baj?


"Persze a szóhasználatodból ítélve veled nem lehet mit kezdeni, reménytelenül bekajáltad a propagandát."

Én úgy írtam le a véleményemet, hogy nem mocskoltam senkit. Te erre képtelen vagy. Ezek szerint kettőnk közül nem én vagyok az, akivel nem lehet érdemben beszélni.

2023. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16:26: az ilyen húzásoknak minden bizonnyal örvendeznek a NATO-ban és az EU-ban (egyelőre még ők a szövetségeseink, ugye):


[link]


Felmerül a kérdés: miért van erre szükség? Meg tudod magyarázni?

2023. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!