Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is azt érzi amikor fidesze...

Más is azt érzi amikor fideszesekkel beszélget, hogy ezeknek az embereknek az egyetemi katedrán lenne a helyük?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindent tudnak és értenek. Olyan globális összefüggéseket értenek meg, amit az átlagember nem. Például, hogy a háború miatt nálunk a legmagasabb az infláció.

2023. jún. 14. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell velük foglalkozni, nyilvánvaló, hogy elfogultak. Ez valamilyen szinten emberi tulajdonság, de náluk ez valamiért fokozottabban jellemző. Hogy miért, azt nem tudom.
2023. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán szerveznék nekik egy csoportos körutazát, mondjuk Felcsútra, Hatvanpusztára, a Golfklubba, aztán mehetnénk tovább a külföldiek által felvásárolt balatoni falvakhoz, majd onnan nyilegyenest, át Szlovákián, Csehországon, egy kis lengyel kitérővel át egészen Berlinig. Csak olyan csoportos körutazást, megnézni, hogy Magyarország milyen, bemenni itt 1-2 boltba, kint 1-2 bolta, tankolni, beszélgetni ott élő emberekkel, hogy ott milyen az oktatás, egészségügy és fizetés, aztán visszahoznám őket.
2023. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

#1: Azért mert felfestettek nekik néhány ellenségképet, amitől meg vannak védve. Hamis biztonságérzetet kaptak és mivel megmondják nekik, hogy mit kell gondolni és mitől kell félni, ezért azt gondolják, hogy jobb az életük. Nagyon leegyszerűsítve: a butáknak jó, mert nem tudják, hogy rossz nekik.


Forrás: [link]

2023. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
#2: A többségük nem beszél nyelveket.
2023. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Én csak azt érzem, hogy egytől egyig mind ellenséget lát abban, aki nem a Fideszre szavaz. És egy hittérítő buzgalmával akar engem meggyőzni arról, hogy ő látja jól a dolgokat én meg rosszul.
2023. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
4, nem kell, annyi magyar él kint ezekben az országokban, hogy nyelvet sem kell beszélni. Összehoznék nekik egy magyar talit Pozsonyban, Prágában, Katowice/Wroclaw térségében, aztán Berlinben.
2023. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6: Ez sajnos mondjuk jogos.
2023. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyik szavukkal ütik a másikat, példa az a pár bohóc, akik itt csinálják a müsort🤡
2023. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szájukba adja a fidesz az infót -és mást is- ezért mindent tudnak.
2023. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

#8

Ja, de már kb. minden Fideszes itthagyta ezt a fórumot, mert toxikus, demagóg, intoleráns gyűlölködésen, fölényeskedésen, személyeskedésen és a lepontozás nyomkodásán túl értelmes beszélgetésre képtelenek vagytok. Ugyanazt a 10 panelmondatot ismételgetitek újra meg újra és veregetitek egymás vállát, hogy mennyire igazatok van. Aztán napról-napra teszitek fel a kérdéseket, hogy "Fideszesek mit gondoltok erről meg arról", de már egy sincs itt, mert a véleménybuborékotok nem tűri a más véleményt. Csak úgy, ahogy a reddit/hungary meg a Pesten Hallottam stb ... csoportokban, itt is kigyűlöltök mindenkit, aki kicsit is mást gondol, mint a telex előírásai, aztán vágjátok az értetlen pofát a 2/3-ra és megmagyarázzátok azzal, hogy titeket, felsőbbrendű árjákat nem értenek a hülye prolik. Nincs túl nagy élvezeti faktor a veletek való beszélgetésben. Régen még volt, hogy 1-1 hosszú párbeszéd során közös nevezőre jutottunk valakivel, de mostmár ez itt elképzelhetetlen, egy normális vita elképzelhetetlen, tönkretettétek ezt a fórumot is, meg minden mást is a gyerekes kreténségetekkel.

2023. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!