Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz a Mi Hazánk náci...

A Fidesz a Mi Hazánk náci tagozata?

Figyelt kérdés

[link]

Márki-Zay Péter szerint igen és az ő meglátásai mindig helyesnek bizonyulnak. Azt is eltalálta, hogy 2022-ben az ellenzék 2/3-dal fogja leváltani Orbán rendszerét. Lényegében az egész választási kampányban brillírozott a fiatalember és csak kisebb, apróbb hibák csúsztak a gépezetbe: ilyen volt az, amikor hirtelen nem tudta pontosan, hány gyereke van; amikor az ukrán elnököt átkeresztelte Jeszenszkyre; amikor az álláskeresési járulék jogosultsági időtartamával nem volt tisztában; amikor magyar katonákat akart küldeni Ukrajnába; vagy amikor kijelentette, hogy ő a kommunistákat és a fasisztákat külön-külön képviseli. Most azonban végre összeszedte magát és ennek a tegnapi megszólalása is ékes bizonyítéka. Nem is értem, egy ekkora lángelme hogy lehet egyáltalán ellenzékben.



2023. jún. 14. 21:31
 1/6 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
72%

"A Fidesz a Mi Hazánk náci tagozata?"


Ez nem forditva van, a baloldal szerint?

2023. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem helyes dolog képviselni a kommunistákat és a fasisztákat.
2023. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ellenzéki vagyok, de teljesen igazat adok neked és jót nevettem szarkasztikus megfogalmazásodon. :-)

Hát igen, MZP önmaga paródiája.

Az a vicc, hogy az idézett mondatnak fordítva még lenne értelme (akkor sem lenne igaz), hogy a Mi Hazánk a Fidesz náci tagozata. No de a Fidesz bármilyen tagozata lehetne egy sokkal kisebb pártnak? Ez logikai képtelenség!

2023. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
A fidesz a mi hazánkal méri fel azokat amiket ők nem mernek ki mondani.Legyünk török,észak kore haverjai meg ilyenek.Az eu nem jó stb.A mi hazánk az inflációt meg se emliti mindenröl dumál csak arrol nem ami jelenben történik és érint mindenkit.
2023. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
A Mi Hazànk az a fidesznek, ami a Hazafias Nèpfront volt annak idejèn az MSZMP-nek.
2023. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
A debla koalíció meg a kék-fidesz.
2023. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!