Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnék egy állásfoglalást,...

Szeretnék egy állásfoglalást, csak olyan közvéleménykutatás jelleggel. Ez normális, szerintetek?

Figyelt kérdés
Kaptam sztk-ba időpontot. 2024.02.01-re. 8 hónap. Jah, és kérték, hogy addig szerezzek be új beutalót, mert a mostani 6 hónap múlva lejár.

2023. jún. 15. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Kormánypárti vagyok: ez teljesen normális
Ellenzéki vagyok: ez teljesen normális
Kormánypárti vagyok: ez nonszensz
Ellenzéki vagyok: ez nonszensz
Nemtudom, nemérdekel de muszáj nyomnom valamit!!!
24 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Mehetsz magánba is, ott csak 1 hónap kb. és 30-40 000 Ft. Magyarország előre megy, nem hátra.
2023. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1%
Teljesen normális. Máshol is ennyi időt kell várni.
2023. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Menj el magánba. Ha nem tudsz 30ezret költeni az egészségedre akkor annyit is érsz. Add el az ájfón 14 pro maxot és lesz pénz egészségre. Nem kell állandóan állambácsira támaszkodni.

Hajrá fidesz!

2023. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

De lagalabb nincs 300 forint vizitdij....

Legkozelebb tessek.ko helyre pakolni az "x"-et☝️

2023. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
#4 Miért Gyurcsány talán jobb volt? Még mindig a fidesz a reális választás.
2023. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

#4

Csak hogy nehogy eltévesszem, gondoltam megkérdezem.

Hova kell rakni az X-et?

2023. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Kamu.
2023. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Baluba ***** válasza:
100%
Remélem azt mindenki tudja, hogy itt a kapacitási gond nem az, hogy az eszközök fullon mennek, és minden be van táblázva. A kapacitási gond az, hogy a TB kiadja minden egészségügyi intézménynek, hogy egy évben egy adott vizsgálatból hányat hajlandó kifizetni. Vagyis a te saját biztosítód (persze a kormányzat döntése nyomán) úgy dönt, hogy hiába fizeted minden hónapban a fizetésedből a hozzájárulást, nem fizetik ki neked a szükséges vizsgálatot idén, mert már túl sok embernek kellett kifizetni.
2023. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%

8, Alig fizetek valamit TB-re. Havi 8ezer forint. Azt is csak azért fiezetem hogy elvigyen a mentő esetleg egy balesetnél.

Magánba kell járni. Aztán nagyon nem érdekel h a proli meg nyugdíjas réteg hogy oldja meg. Legalább fogynak.

2023. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Túl kevés információ ez, miért akarsz sztk-ba enni, mi a probléma, stb. És mindig max pár hétre kaptam időpontot állami egészségügyben. Pedig nem voltam súlyos eset, inkább szűrés.
2023. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!