Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy termelte ki a fidesz az...

Hogy termelte ki a fidesz az orosz propagandát fújó kamu szakértőket? Mint Nógrádi nő a migrációs nyomás György, Spötle, Róbert C Kastély, és lehetne még vagy 10 hamis prófétát sorolni.

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 19:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
67%

29# szörnyű amit csinálsz. Elárulod a néped egy gondolom egy marék ezüstért.

25# jól mondja, sokan látjuk hogy kilóg Putyin lába a kommetjeidből.

Tényleg nem értem miért kell ennyire isteníteni az oroszokat.

2023. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
19%

#31

Én örülök minden olyan sikernek, ahol oroszok vagy ukránok halnak meg.

Ez Magyarországnak jó, hulljanak a keleti szlávok, nem kellenek ide Europába.

Bármennyire is hihetetlen számodra az oroszok és ukránok NEM tartoznak hozzánk! Lehet te a saját népednek tekinted őket, de én nem.

Én magyar vagyok, és a saját hazámat SOHA nem árulnám el.

Te meg ukrán seggnyaló vagy, szóval TE viszont tényleg hazaáruló vagy és szembeköpöd a magyarságot!

SZÉGYEN!

2023. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
Vatnyik vagy.
2023. jún. 16. 10:07
 34/69 anonim ***** válasza:
73%

#33

Én mindig azt a felet tudom támogatni, aki gyengébb.

Csak így érhető el hogy folyamatosan fenttartható legyen a háború és minél több orosz-ukrán ember haljon meg.

Magyarország számára ez a legkedvezőbb végkimenetel.

Én magyar vagyok, Magyarországot támogatom, az itt jelen lévő orosz-ukrán felszopókkal szembe.

Napi jó hír, orosz Kurszk városában dróntámadás történt, valamint újabb leopard tankok égtek ki.

2023. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
77%

#34

Ukrajna elleni háborúba eddig 400 ezer keleti szláv veszett oda.

Szerintem addig kell támogatni a háború folytatását, amíg a 1 milliót el nem érjük. Onnantól kezdve Európa biztonságba van ezektől az állatoktól.

2023. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
Köszönd Putlerednek a sok halottat. Minden halottról ő tehet. Bár látom relativizálod az orosz háborús bűnöket te alja vatnyik. Az állatok a komcsi ruszki haverjaid. Ha meg nazikat akarsz ott a wagnered.
2023. jún. 16. 10:33
 37/69 A kérdező kommentje:
Gondolom azért vagy vatnyik mert te nem is magyar vagy már. Hanem valami ruszki muszka fatyja aki a nagyanyádat erőszakolta 56 leverése után. Ezért is vagy hazaáruló.
2023. jún. 16. 10:34
 38/69 anonim ***** válasza:
73%

Eleinte örültem annak, hogy Putyin elindította a háborút, de a zselé döntéseinek is örülök hogy a végsőkig harcolnak. Csak így valósulhat meg hogy minél több szláv meghaljon. Ehhez ketten kellenek, és azt hittem hogy zselé kihátrál, de nagyon jó döntés volt hogy fokozzák a háború intezitását!

Nem tudom mi az vatnyik, ez valami ősmagyar kifejezés lehet?

Az állatok meg a szlávok, szóval az oroszok és uránok is ugyanbba a népcsoportba tartoznak. Egy állatfajba tartoznak, ne védjed az ukánokat te seggnyalonc hazaáruló! Szégyen vagy!

Tök vicces, hogy egy másik fórumon meg egy orosz felszopó, végig azt mondja nekem hogy biztos ukrán vagyok :D :D :D

Vicces amikor nem tudják felfogni hogy orosz-ukrán egy kutya kölyke!

2023. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
67%

Oké, lassan véget ér a háború, és lesz egy erős Ukrajna, aki utál minket, hiszen kb nyíltan Putyin oldalán állt a kormányunk.

Itt van ugye az EU, aki látta ugyan ezt, Magyarország 26 ország - a saját szövetségesei- ellen játszott végig, Putyinnak kb kémkedve, és érdekeit képviselve.

Orbán még büszke is rá, hogy ő a szálka a köröm alatt, a hit a küllők között, aminél valljuk be, kevés haszontalanabb és károsabb van.

(Egyikünk sem dug otthon szálkát a körmünk alá, sem botot a küllők közé)


Jelenleg az egyik nagy vesztese mi vagyunk ennek az orosz háborúnak, Orbannak és az ilyen gerinctelen oroszqurváknak köszönhetően, mint 29#.

2023. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
62%

#39

Ezért nagyon fontos, hogy a szlávok meghaljanak.

Magyarország megítélése rossz és ez miatt veszélyes lenne ránk egy erős Ukrajna, de egy erős Oroszország is. Aki magyar az annak szurkol, hogy a szlávok a testvérháborúba annyira kivéreztessék egymást, hogy jelentéktelenek legyenek. Csak így lehetünk biztoságba.

Most önteni kell az olajat a tűzre, és hagyni hogy gyilkolják egymást. Minden egyes elhullott szláv (orosz-ukrán) katona, egy magyar sikernek felel meg!

2023. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!