Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony megint kirakta a...

Karácsony megint kirakta a városházára az LMBTQ zászlót. Szeretjük ezért?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi keresnivalója semmilyen középületen egy nemi alapon szerveződő kisebbség zászlajának. Nemzeti alapú szerveződések zászlajának van helye ott, ahogyan eddig is.

Ennyi erővel tegyük ki a BDSM-ek, a mentális betegek, a nácik, kommunisták, anarchiásták egyszóval minden létező nemi, ideológiai, vagy bármilyen alapon szerveződő kisebbség zászlaját.

Miért kell ebből a melegeket kiemelni? Talán mert csak mögöttük áll egy kellő hatalmú, diktatórikus hajlamú politikai lobbi, aminek ki kell szolgálni az érdekeit mindenáron?



2023. jún. 17. 00:41
A kérdező szavazást indított:
Nem kell kitenni a melegek zászlaját, mert középületeken csak nemzeti alapon szerveződő közösségek és szerveződések jelképeinek van helye.
Nem kell kitenni a melegek zászlaját, de ennek más oka van.
Ki kell tenni a melegek zászlaját, de mellé az összes többi létező kisebbségét is, legyenek ők nemi vagy ideológiai alapon állóak.
Ki kell tenni a melegek zászlaját, de másokét nem, mert nekem csak a melegek kedvesek.
35 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Kik azok a BDSM-ek? :D
2023. jún. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
12%

Ez a Jó az irány:



[link]



Betiltották a belgrádi Pride felvonulást



[link]



A Budapest Pride betiltását sürgeti a Mi Hazánk Mozgalom

2023. jún. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

"Miért kell ebből a melegeket kiemelni?"

Nincsenek kiemelve a melegek, hiába utalsz erre a kérdésedben és a szavazati lehetőségekben is. Már az LMBTQ mozaikszó lényege is az, hogy több csoport érdekeiről van szó, nem csak a melegekéről, hanem például a transzneműek jogairól vagy az aszexualitás elfogadásáról is.

Ráadásul nem csak pride van, létezik pl motoros és biciklis felvonulás is, pl. szerveztek a tour de hongrie alkalmából is egy biciklis felvonulást, amin maga Karácsony is részt vett és ugyanúgy posztolt róla, ahogy most a prideról. De pl. ünnepeljük az autizmus és a vérzékenység világnapját is. Nincs ezekből kiemelve sem a meleg, sem az LMBTQ közösség, csak míg a biciklis felvonulás nem triggereli ilyen szinten a gyakori felhasználóit, addig az LMBTQ igen.

2023. jún. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

"ők azok, akik arra gerjednek, hogy bántalmazzák egymást. A Pride-nak rendszeres résztvevői és az LMBTQ részei."

Tehát szerinted a BDSM egy embertípus, vagy micsoda? Miért lennének részei az LMBTQ-nak? Bántalmazzák egymást a prideon, vagy mi?

Megsúgom, hogy a BDSM az angol Bondage, Domination, Sado-Masohism szavak kezdőbetűiből összeállított mozaikszó, és az ég világon semmi köze sem az LMBTQ-hoz, sem a pridehoz. BDSM-ek pedig nincsenek, egy mozaikszónak nem képezzük a többesszámát, ahogy pl. FIDESZ-ek vagy MSZP-ek sincsenek. Olyan emberek vannak, akik szeretik a BDSM-et, de túlnyomó többségük keményvonalas heteró, így nem igazán járnak a pridera :)

2023. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

4: értem.

Akkor miért kell kiemelni azokat a csoportokat a létező összes kisebbség közül, akiket lefed az LMBTQ mozaikszó? Erre mi a válaszod? Miért pont ők azok, akiknek kinn kell lenniük a városházán? Miért nem a mentális betegek pl., akiknek szintén van zászlajuk? Hm?

2023. jún. 17. 01:03
 6/31 A kérdező kommentje:

5: a BDSM-ek ezért részei az LMBTQ-nak:

[link]

"A workshop célja megvillantani a BDSM mint alternatív szexuális kultúra hétköznapiságát, és kapcsolódási pontokat keresni a BDSM és LMBT közösség között."


És ezért:

[link]

2023. jún. 17. 01:06
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

#8 Legalább elismerted, hogy valóban nem részei az LMBTQ-nak, hiszen akkor nem kellene kapcsolódási pontokat keresniük a két közösség között. Látod, egy kis utánaolvasás és máris okosabb, tapasztaltabb vagy, most már te is belátod, hogy korábban tévedtél.

Ami a zászlót illeti, fingom sincs, írj egy levelet a városházának, hogy más világnapok vagy felvonulások alkalmával is rakják ki a megfelelő zászlókat, vagy gyűjts hozzá aláírásokat. Én támogatom az ötletet. Nem háborogni kell, hanem megoldást keresni. Engem nem zavar a zászló egyébként, szóval sosem gondolkoztam el a miértjén.

2023. jún. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
BDSM-nek semmi keresnivalója az utcán, ez nem olyan, mint a homoszexualítás. Ez is a baj a Prideval, mindenféle aberáltságot is összemos, s átlag embernek homoszexuálisról is már a szivárványszínűre festett hónaljszőrű, latex kutya ruhábas, fenekén műfaxxal csaholó illető jut az eszébe.
2023. jún. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

"Engem nem zavar a zászló egyébként, szóval sosem gondolkoztam el a miértjén."

Nem is szokásotok gondolkodni.

2023. jún. 17. 01:30
 10/31 anonim ***** válasza:
6%
Jövőre Szentkirályi Alexandrára kell szavazni főpolgármesternek, és akkor végre nem az LMBTQP zászló lesz a városházán, hanem Oroszország zászlaja! 🇭🇺🧡🇷🇺
2023. jún. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!