Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Gáspár tűnik a legnormál...

Miért Gáspár tűnik a legnormálisabbnak az Orbán klánban? Valahogy mintha ő nem akarna a saját lábunkra állni és normális is lenne csak az apja mindent még a Felházat is elvette tőle ahol végre önmaga tudott lenni és benyomta katonának.

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem a miniszterelnök nyomta be katonának a fiát, hanem Gáspár maga döntött úgy, hogy katonának áll. A másik fel pedig az, hogy talán azért, mert a miniszterelnök három idősebb gyerekéből csak ő nem került be a rivaldafénybe vagyis a médiakereszttüzébe.
2023. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért nem tűnik azóta olyan felszabadultnak és boldognak. Szerintem Orbán így bosszulja meg a másságát amivel semmi baj nincs.


Az igazi gond a sajátlábunkon élés lásd Récsölt meg a többi csajt.

2023. jún. 18. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem beteg dolog ennyit foglalkozni Orbán Viktor gyerekeivel. Nem igazán közszereplők.
2023. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ááá nem te két és fél nótás.


Récsöl a másik meg Tiborc Pisti is közpénzből élősködik. Jó tudom neked Tóni azt mondta ezt mondd, de ez közügy. Csak sajnos ez nem egy demokrácia így megtörténhetnek ezek a dolgok.

2023. jún. 18. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Hallott valaki a 23 éves Orbán Rózáról vagy a 19 éves Orbán Flóráról? Vélhetően nem, pedig ők is a miniszterelnök gyerekei.

Orbán Ráhel férje már azt megelőzően több vállalkozásban volt legalább kisebbségi tulajdonos, hogy Orbán egyáltalán kormányra került volna, ill. találkozott volna Ráhellel.

2023. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sári viszont elkezdett a saját lábunkra állni.


[link]

2023. jún. 18. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a probléma a cégalapítással és mivel tudod bizonyítani, hogy a HVG cikkében és a cégjegyzékben található 3 milliós alaptőke az közpénzből van? Nézzél utána, hogy ki Szokira Tamás. Szokira-Orbán Sára férje...
2023. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát Tiborcnál nem lehet rosszabb. Én csak Szikora Robit ismerem ;)
2023. jún. 18. 14:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!