Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baranyi Krisztina, Ferencváros...

Kürthy István kérdése:

Baranyi Krisztina, Ferencváros polgármestere mikor és hol tett érettségi vizsgát?

Figyelt kérdés

#érettségi #IX. kerület #Illatos út #Baranyi Krisztina #Ferencváros Önkormányzata #József Attila-lakótelep
2023. jún. 18. 22:26
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%

Miért fontos ez?

Googleban megtalálod...

2023. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Páncélos szúnyog ***** válasza:
91%
Én úgy gondolom és azt vallom, hogy valahol az országban, valamely középiskolai intézményben tett érettségit. Fontos tudni azt még, hogy az érettségi egy adott mérföldkő a felsőoktatási tanulmányok elkezdéséhez, amely remek lehetőséget nyit, hogy még több célt és mérföldkövet érjünk el az életünk során, ami később kifizetődik. Fontosnak tartom azt is megemlíteni, hogy nem vagyok se az anyja, se az apja, se a testvére, sem a párja, sem a rokona és szerintem a gyakori kérdéseken levő emberek többsége sem ismeri a magánéletét, szóval ha a GOOGLE-n keresztül nem találtál róla információkat, akkor az azért van mert nem árulta el. További szép estét kívánok!
2023. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%
Na és Farkas Flóri?
2023. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg tőle.
2023. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Annyit találtam a neten, hogy Salgótarjánban a Bolyai János gimnáziumban 1981 -ben kezdi meg középiskolai tanulmányait, azonban az utolsó évben kimarad, nem ott érettségizik.
2023. jún. 19. 00:12
 6/49 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom Flóri nem izgat ennyire mi? Neki még kamu diplomája is van pedig.
2023. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
82%
Salgótarjánban érettségizett és Pécsett járt egyetemre. Nem budapesti születésű. Most boldog vagy?
2023. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Szeretném a Wikipédián a Baranyi Krisztina szócikket kiegészíteni az oktatási intézmény nevével és az érettségi évével. Ott pontos adatokat kell megadni, forrásmegjelöléssel. Szóval, ezért leginkább egy pontos válasz tenne igazán "boldoggá".
2023. jún. 19. 00:25
 9/49 anonim ***** válasza:
8%
Ebből az ostoba senkiből max a 8 általánost (4 első, 4 második) nézi ki értelmes ember...
2023. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
8%
Baranyi Krisztina? Ismerek egy ilyen nevű takarítónőt.😆 Lehet ugyanarról a nőről beszélünk és már feltört.
2023. jún. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!