Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor (és kormánya + a...

Orbán Viktor (és kormánya + a NER) azért rekorder lopásban, mert Orbán roma származású?

Figyelt kérdés

2023. jún. 23. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Tudom troll kérdés, de azért egy normális választ adnék. Szóval a fideszben nem azért nagy a korrupció, mert ők olyan rosszak, egyszerűen 13 éve korlátlanul kormányoznak és nyílván ez egyenes út a nagyobb mértékű korrupcióhoz, hiszen mi a visszatartó erő?


A fidesz nem egy rossz párt, egyszerűen az a baj, hogy saját magukat kell visszafogniuk, de nyílván erre csak a törvények és egy nem felesleges parlament lenne képes (most bármit megcsinálhatnak, mert 2/3 van).


Ellenzéki vagyok, de nevetséges a fideszről azt gondolni, hogy elvből rosszak. Ha azok lennének, akkor már kemény kezű diktatúra lenne, hiszen mi tartja jelenleg vissza őket? Egyszerűen csak nincs semmi ami korlátozná őket barmiben, így nyílván rossz irányba fog sok dolog elmenni.

2023. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem, kérdező. Ez a náci szöveg az identitásvesztett jobbikos képviselőid körében talán még bejön, ha egyáltalán találsz még valakit a kedvenc pártodban Pótkocsiné Anitán kívül.
2023. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Pont mai beszélgetésem során hallottam egy nagyon jó mondatot valakitől. Azt mondta: iktasd ki a gonoszokat a felsővezetésből, majd legyél Te a gonosz. Így működik a politika.
2023. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Fiatak koraban is kleptomanias volt, viraglopas miatt kaptak el a rendorok.
2023. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
I G E N !
2023. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Karácsony Gergely és Demszky Gábor szdsz-es származású és nem építettek semmit csak loptak. ( Karácsony felavatta Tarlós műveit)


Német Miklós és Horn Gyula, Gyurcsány Ferenc (+ Dobrev Klára) szdszes származásúak és cégbirodalmakat jelképes 1 ft-ért "privatizáltal" ()loptak


Akkor már inkább a túlárazott stadionok


Túlárazás versus nettó lopás, jobb vagy bal

2023. aug. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Orbán roma származású?


Nem nyilatkozik máshogy, mint "hajrá magyarok"


Antall és Boros, Rákóczy, Széchenyi felmenői mind magyarok voltak?


Én nemesi származású vagyok, de voltak németek és egyéb felmenőim is, mint Európában mindenkinek. Pláne az árja fűrernek. Mi ez a kérdés?

2023. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!