Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy Prigozsin...

Támogatnád, hogy Prigozsin leváltsa Putyint?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 23:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én igen.
2023. jún. 23. 23:45
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Orosz harcjárművek jelentek meg Rosztov közepén, vészhelyzet van.


Bazz ez tényleg komolyan gondolja.

2023. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Láttam én is. Tele van az internet tankos videókkal Rosztov környékén. Putyinnak lehet kemény ejszakája lesz.
2023. jún. 23. 23:52
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Semmi ilyesmi nem várható. A videó USA deepfake.
2023. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Prigozsint is megdeepfakelték? mondjuk rosztov még meg messze van moszkvától, 3-4 napon belül okosabbak leszünk.


Vajon sikerül prigozsinnak elmennie moszkváig?

2023. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azóta feltették a kérdést Prigónak hogy ablak vagy tea?


Navalnij lenne az igazi oda.

2023. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Katonai bázis Moszkvától nem messze már ég.
2023. jún. 24. 00:29
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerinted az a megmaradt wagneres ér is valamit az orosz rendőrség meg fszb meg társai ellen. Akik simán kinyírták Nemcovot és még sok mindenkit.


Prigó se húzná sokáig ha ez nem fakenews lenne.

2023. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Szurovikin fenti mondatait az magyarázza, hogy Prigozsin nem blöffölt, és a Wagner csapatai tényleg megindultak Moszkva ellen. Egyesek arról írnak, hogy 80 ezer katonával, bár ez irreálisan soknak hangzik a Wagner erőit ismerve. Az viszont reálisnak tűnik, hogy a Rosztovi területen halad előre a konvojuk.


Orosz nyelvű oldalakon már arról is érkezett egy meg nem erősített jelentés, hogy tűzharcba keveredtek a Roszgvardija egységeivel, és az utóbbiak elmenekültek, hátrahagyva a fegyvereket és harcjárműveiket.

2023. jún. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha lesz katonai ütközet valóban, akkor remélem Zelenszkijnek lesz annyi esze, hogy elindít egy kemény támadást az alkalmat kihasználva.
2023. jún. 24. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!