Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is ez a Volner ugy pontosan...

Mi is ez a Volner ugy pontosan? Ezért mondott ma le Varga Judit is?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az Völner lesz, és kb. arról szól, hogy kiderült, hogy a behajtók a kormánnyal kézen fogva loptak, csaltak, hazudtak.

Próbálják menteni a menhetőt, de pl. van olyan hangüzenet Völnertől, hogy több mint a kormány felét le tudná csukatni, ha beszélne.


És hivatalosan nem ezért mondott le Varga, de simán benne lehet, meg az is, hogy olyan pletykák is vannak, hogy leszbi.

2023. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Volt férje nem lehet leszbikus.


De ez a végrehajtos dolgot nem ertem pontosan ez hogyan zajlott hogy van ebben pénz?

Enis hallottam hogy a vegrehajto tanács elnöke ez a kimondhatatlan nevű sváb


De ezt hogy csináltak és ez miért derült ki?

2023. jún. 28. 14:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

#2

Szájernek volt felesége és gyereke, mégis meleg volt.


"De ez a végrehajtos dolgot nem ertem pontosan ez hogyan zajlott hogy van ebben pénz?"

Áron alul lehet dolgokat eladni. Tegyük fel, hogy van egy piaci áron 80 milliós ingatlan. Elárverezik 20 millióért és ezt megveszi egy behajtó. Majd továbbadják 80 millióért és van rajta 60 millió haszon.

2023. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Miért amúgy is ezt csinálják nem?


Amit végrehajtó ad el az olcsó megveszi a pénzes befekteto és eladja drágán hitelre a családoknak.


Vagy ez más?

2023. jún. 28. 14:38
 5/16 anonim ***** válasza:

#4

Az állam nevezi ki a végrehajtókat és csak azt nevezték ki, akikre Schadl azt mondta és arra mondta azt, aki hajlandó volt visszaosztani a pénzből.

Tehát az a 60 milliós haszon a példában, annak egy része elment szépen Völnerig.


Ha valaki nem volt hajlandó Schadl-nek engedelmeskedni, akkor nem lett belőle végrehajtó.

2023. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És ez miért derulhetet ki a többi mutyi meg még miért titok ?


Hogy derült ez ki?

2023. jún. 28. 14:55
 7/16 hypno ***** válasza:

A Volner ügy az más.


Az Volner nevű áljobbikos áruló tett pár szivességet a fidesznek, ezért most kinevezték a távolkeletre valami diplomatának.

2023. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6

"És ez miért derulhetet ki a többi mutyi meg még miért titok ?"

Ez tök véletlenül derült ki. Amikor elkezdtek nyomozni, akkor senki nem számított arra, hogy a szálak eddig nyúlnak.

Szóval ez véletlen volt és most mentik, ami menthető.

2023. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

"Volt férje nem lehet leszbikus."



hahhahahahhaahahhahahaahaahh!!!! nekem volt férjem és leszbi vagyok és voltam.

na ennyi,

érdekházasság VOLT.

2023. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9# kétlem.hogy ez gond lenne a fideszben .

Igyis sok a meleg és a pedofil közöttük .leszbikusok annyira nem zavaroak kivéve ha van femenistak.es Varga Judit nem hiszem hogy világa kurtolte volna .

2023. jún. 28. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!