Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van konteózombi a családodban,...

Van konteózombi a családodban, baráti körödben?

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 03:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
46%
Az aki aszongya, hogy ő bizony nincs teljesen maniupulálva az vagy tanyán él vagy átlagon felül agymosott.. ez van sajnos, ezért szélmalomharc az egész, hogy próbálj jól informált lenni. A médiát akkor finanszírozzák, nézik, ha van egy erős agendája ami erősíti a szavazóbázisa nézeteit, és főleg a másik oldal lejáratásához értenek. Szóval ha minden médiát fogyasztasz akkor azzal azt éred el, hogy mindkét oldalt meggyűlölöd és hányingered lesz az egésztől.
2023. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

29:


“Szerinted mindenki vak és senki sem veszi észre, hogy szándékosan tönkretesznek minket?”


Kik?

2023. júl. 2. 17:19
 23/38 anonim ***** válasza:
0%

Schwab és a YGL diákjai. A YGL-ek közül személtető példaként korábbi válaszomban már kiemeltem kettő nevet (Orbán és Putyin). Gondolom őket nem kell bemutatni.. De szintén YGL diák még pl. Angela Merkel, Trudeau, Macron, Gates, Zuckerberg, Musk.... Tudok teljes listát dobni a diákok névsoráról, évfolyamra szűrten, önéletrajzokkal, elszólásokkal. Az intézmény mai napig működik, a múlt/jelen/jövő globális vezetőit képzik itt ki régóta, a diákok pedig minden szektorban megtalálhatók, pontosan ott vannak, ahova szánták őket, tudják mi a dolguk és aszerint cselekszenek.

Maradjunk egyelőre a 2 említett diáknál. Ha a korábbi dolgokat félretesszük, akkor is ott tartunk jelenleg Orbániában, hogy Európai szinten kimagasló infláció, éhbér, státusztörvény, migráns kvóta, megtakarítások megadóztatása, minden felvásárlása... Putyint nézve meg lassan 1,5 éve háború. És ez még csak 2 YGL-es miniszterelnök és csak a 3. év a 10-ből, de mind a 2030-ig tartó globális terv része. Ezek nem jó emberek, ezt magad is láthatod. Ha meg akarod érteni ezt az egészet, lényegében csak meg kell hallgatnod őket, és picit használni a fejed. Ennyi az egész.

2023. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

23:

Világos! Köszönöm.

2023. júl. 3. 01:52
 25/38 anonim ***** válasza:
30%
Látod, támadás és ítélkezés helyett tájékozódni is lehet. Írj rám nyugodtan, ha többet szeretnél tudni, vagy bármi kérdésed van.
2023. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
33%

Én még annyit hozzá tennék, hogy ne csak a politikai vonalat nézzük, hogy minden brand, márka, termék amit ismerünk összesen 2 vagyonkezelő tulajdonában van, akik egymásnak is a fő részvényesei.

Ez a két vagyonkezelő a Blackrock és a Vanguard. Nyilvános, nyiltan olvasható. Tehát az otp, a volkswagen, vagy a coca cola, de még a pepsi is. Egyszerűen minden. Szerintem ez döbbenetes, legalábbis nekem az volt.

Bátran lehet bogarászni a gazdasági honlapokat, az angol nyelvtudás előnyös.

2023. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
33%
#26 Így van. Én erre a Monopoly dokumentumfilmet szoktam ajánlani, az szerintem a lehető legfinomabban és legszemléltetőbben mutatja be a világ felépülését, amit bárki le is tud követni.
2023. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

25:


Mármint az a világos, hogy mi zajlik a fejedben. Nagyon tanulságos. És köszönöm hogy ilyen mélyen feltártad a belső démonjaid működését!

2023. júl. 5. 01:17
 29/38 anonim ***** válasza:
33%

Csak nem Fideszes agyhalott vagy? Minden jó és szép, igaz? 🙂

Előbb vagy utóbb meg fogod tapasztalni, amiről írtam. Akár tetszik, akár nem a helyzet nem változik attól, hogy homokba dugod a fejed.

2023. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
76%

26

Így van

Csak ezt ,és az ebből fakadó következtetéseket nem veszi be a gyomruk.


[link]

2023. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!