Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkoznak egyes...

Miért csodálkoznak egyes emberek,miközben ők maguk szavaztak a fideszre?

Figyelt kérdés

Rengeteg posztot láttam főként kistérségben élő vidéki emberektől,hogy az infláció miatt elég nagy gondjaik vannak,és lekell mondaniuk olyan élelmiszerekről mint pl a sajt. És rengetegen kérdeznek,hogy tudnak úgy főzni,hogy vannak gyerekeik és olcsón kijöjjenek.

Debrecenben és jó pár helyen elég nagy balhé volt az akksigyár miatt jogosan.

Előre is elnézést kérek,aki nem tett így,de többségében olyan emberekről beszélünk akik a fideszre szavaztak, tehát ergo arra az életkörülményre is szavaztak amiben most élnek. Ja,hogy elhitték hogy mzp fiainkat vinné ukrajnába,és h ne legyen a Gyurcsány,hát az ilyet én nem tudom sajnálni. Élvezzék azt amit megfőztek maguknak. És a helyzet az,hogy most is bekajálják,hogy Brüsszel miatt nem tudnak normálisan enni,miközben Orbán a komplett költségvetést hazavágta,hogy megvegye a bizonytalan szavazókat és a nyugdíjasokat(nekik is szeretnék gratulálni).



2023. júl. 2. 08:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
3%
Az elmúlt 3 évben folyamatosan nőttek a reálbérek. A mostani picit nehezebb helyzet fő oka a háború és a szankcióháború, és nem az, ki kire szavazott.
2023. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Én nem csodálkozom, mert nem járok szavazni, igazándiból értelmetlennek tartom, nincs kire, a mai magyar pártok közül egyikre se fogok szavazni, mert a vége mindig az a saját és érdek köreik zsebének tömése. Ehhez én nem kellek. Mindegyik elő adja, hogy milyen szar a helyzet pénzügyileg gazdaságilag aztán annyira szar mit az alábbi videón:


https://www.youtube.com/watch? =YbPG7zEAwkw&ab_channel=B%C3%A1torM%C3%A9dia



szegény Unilever is biztos rá van szorulva a mi pénzünkre, ezt támogassam.

2023. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2023. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2023. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4es igen és mitől releváns ez 2023ban? tudtommal 13 éve fidesz kormány van
2023. júl. 2. 09:03
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

Mert a múlt határozza meg a jelent is, a múlt helytelen döntései miatt tartunk itt ahol tartunk. Papírforma szerinti volt rendszerváltás, papíron minden szépen le van írva, volt itt minden csak egyeseknek.


DE egyébként az Unilevert benéztem azt kivételesen nem mi, hanem az Unilever állja a beruházást, vagy ki tudja.

2023. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Az emberek nagy része nem tud gondolkodni, nem tud a dolgok mögé nézni. És elhiszi a legnagyobb ordas hazugságokat és híreket. Miközben semmilyen közgazdasági ismeretekkel nem rendelkeznek. Kapnak krumplit vagy megijednek, hogy külföldiek elveszik a munkáját és már tudják is kire fognak szavazni.
2023. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
Bezzeg ha Mzp nyert volna akkor most minden jobb lenne, igaz? :)
2023. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
#8 Nagy valószínűséggel igen. Főleg ha Gyurcsány nem puccsolta volna meg, mint ahogy ígérte. Bár ennél talán még akkor is jobb volna.
2023. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Jobb lett volna mert azt ígérte hogy jobb lesz?
2023. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!