Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Filipinó vendégmunkások miért...

Filipinó vendégmunkások miért ennyire igénytelenek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 3. 02:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Más kontextusban már bennem is megfogalmazódott a kérdés.

Ukránokkal kapcsolatban.

Mert munkahelyen látom a mosdóban, hogy hugyozas sza rás után nulla kèzmosás...munka után állat módon beba sznak...közben meg ott vannak a gyönyörű szép ukrán nők.

Akik ezeknek az igényteleneknek a nőjük, feleségük, és ezeket szopjàk le, ezekkel dugnak.

A magyar pasikat meg kerülik.

Fura.

2023. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Leírom. Nem bántásból írtam ki, bár ezen az oldalon biztos nincs barnabőrű húzottszemű.

Dolgoztam velük egy helyen. A wcbe állandóan öklendeztek, nagyon gusztustalan volt, büdösek, és állandóan néznek a magyarokra, és a saját nyelvükön valószínűleg kibeszélnek minket. A konyhát gusztustalan módon hagyják ott.

2023. júl. 3. 12:04
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

Azert jonnek a filippinok, mert

1. Negyedaron vegzik el azt a munkat, amit a magyarok csinalnanak.

2. Nem harcolnak a jogaikert meg a munkakorulmenyekert, meg az egeszsegtelen mergezo korulmenyekert, foleg nem szakszervezetekbe tomorulve

3. Ha megis szovatesznek valamit, akkor megmondjak nekik, hogy ha nem tetszik valami, akkor haza lehet menni, es akkor inkabb osszeszoritjak a fogukat es dolgoznak tovabb

4. Nem lopnak, mint a magyarok, mert az ellopott pl. szerszamokat, alkatreszeket stb., nem tudnak hova tenni vagy eladni, ergo nem eri meg nekik lopni a gyarbol

5. O1G bebizonyitja a magyaroknak, hogy o es a bandaja nagyon jol elvan a magyar nep nelkul is.

2023. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Mangrovecigányok ők, itt meg vannak az igaziak!
2023. júl. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően nem igazán kell őket hibáztatni szerintem. Azért jönnek ide, hogy jobb életszínvonalat tudjanak teremteni a családjuknak. Nagyon sokan nálunk is ilyen célból ingáznak Ausztriába,Németországba. A kormány illetve az őket foglalkoztató multik a felelősek ezért. Dolgoztam már filippínókkal, normálisak, tudnak angolul és keményen dolgoznak.
2023. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

Voltam Manilában: ezek folyton mosolyognak!

Ráfér erre a búval b.szott országra egy kis vidám mosoly!

2023. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
A filippinínók vallása pont nem más, kilencven százalékuk római katolikus. És alapvetően nem is koszosak és büdösek, sőt, a magas páratartalom miatt naponta többször fürdenek, tusolnak. Pont néhány európai népre, például a németekre mondják, hogy büdösek, mert ritkábban fürdenek, mint ők. A szegénység viszont nagy náluk, ezért sajnos sokan az itteni, nem rendesen megfizetett munkával is sokkal többet keresnek, mint otthon. Forrás: a férjem filippinó. ;)
2023. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!