Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyis van ez a tele a Balaton...

Hogyis van ez a tele a Balaton, mert az összes parkoló megtelt?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 5. 12:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Ellopják a pénzt(NER) ahelyett hogy parkolókat építenének hogy legyen elég.
2023. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És a parkolóhiány miatt tűnik akkor tele a Balaton, miközben 30-40%-al kevesebb vendég van, mint tavaly?
2023. júl. 5. 12:43
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes módon plázák/boltok/szórakozó helyek tele vannak vásárlókkal. Lassan több kocsi lesz, mint magyar lakossága.
2023. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Akkor a fogyasztási sokk, amiről Nagy Márton beszél is fals és azon adatok is, hogy 30-40%-al esett vissza a fogyasztás is és, milyen bevételhiánya van a kormánynak?


A tele vannak vásárlókkal a boltokkal mindent is le lehet mérni?

2023. júl. 5. 12:53
 5/22 anonim ***** válasza:
20%

Mi a kérdésed?

A linken levő cikkben semmi olyan nincsen, hogy bármiféle parkoló megtelt volna.

Mi nem érthető neked?

2023. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát, hogy miért a megtelt parkolókra hivatkoznak egyesek, amikor napnál is világosabb, hogy válság van Magyarországon.
2023. júl. 5. 12:58
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy kevés a vendég a Balatonnál. Olyan pofátlanul drága ott kb. minden, hogy ennyi pénzért máshova is elmehetsz.

Pár hete voltam hétvégén egy déli parti településen, nem is felkapott hely, 950 ft egy korsó sör, 700 ft egy fél literes kóla a parti büfében. A jó édes ****(sípszó)**** azt!

2023. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

#6 Kik hivatkoznak betelt parkolókra és mikor, hol?

Még mindig nem vagyunk gondolatolvasók és attól mert valami létezik a te fejedben, mások nem látják.

Amúgy ki állította, hogy nincsen válság?

2023. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kik ők, de egy csomóan vannak, akik azt mondják, hogy nincs is válság Magyarországon, hiszen tele vannak a parkolók.

Nem tudom, hogy hivják őket.

2023. júl. 5. 13:07
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

Ó, kedves kérdező.

Én azt mondom/ látom, hogy azok a balatoni szállodák, ahová 2(!) hónappal ezelőtt próbáltunk időpontot találni (3), hát hogy is fogalmazzak, dugig voltak foglalással augusztus 20 ig., alig találtunk megfelelő időpontot.

Az utóbbi hetekben biztos azért dugult be rendszeresen az M7,( péntek délután, vasárnap délután - este,)mert már a fővárosi emberek sem mennek Balatonra.

A másik, a válság nem a parkolók telítettségén múlik.

Szerintem a magas infláció ellenére is sok ember nem kellett nagyon visszafogja a fogyasztást.

Ebben kulcsszerepet játszott a rezsicsökkentés... ugyanis azt még kibírod, hogy pl 250 nettó fizetésből, óvatosan vásárolva, árakra figyelve mondjuk 20 ezerrel több megy el. De azt nagyon sokan csúnyán megérezték volna, ha pl a mostani 40 ezres rezsi a következő hónaptól pl 140 ezer lett volna.

2023. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!