Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadházy megkérdezte Orbánt,...

Hadházy megkérdezte Orbánt, hogy miért honvédségi géppel jár vakációzni, de a kormányfőnek csak személyeskedésre futotta - Ennyire szánalmas Orbán, hogy nem képes legalább valami kamuindokot kitalálni arra, miért lopja meg az országot?

Figyelt kérdés
2023. júl. 6. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Azt a szintet kell képviselnie, amit a szavazói elvárnak. Egy tahót kell alakítanai, ha meg akarja tartani a többi tahót.
2023. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem papirrol kell olvassa elore megbeszelt kerdeskere a valaszokat akkor nehez frappans hazugsagot kitalalnia.


Amugy borzaszto kinos amit lemuvelt minden fideszsessel megnezetnem, mint ahogy az oszodi beszed is honapokig ment anno a kozmedian.

2023. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
És mi volt a válasza? Gyurcsány? Brüsszel? Szankciók? Baloldal? Vagy 13 év után vette a fáradtságot és kitalált egy újabb szót?
2023. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
#3 Migransok eltéritették a gépet az lmbtq konferenciára.
2023. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Kitalált egy újabb kifejezést:

Szőrét hullató vidéki róka


Egy szimpla kérdésre sem tud válaszolni, nemhogy egy országot vezetni.... Látszik, hogy hol tartunk.

Legalább tízezermilliárd forint érkezett az EU-tól Magyarországra az elmúlt 12 évben. Ez naponta 2,2 milliárd forint.

Erre nem lehet ráfogni, hogy Ukrajnának adták.

2023. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
#4: Akiket a soros-hálózat bérelt fel!
2023. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

Amikor a baloldal lop az önkormányzatokban akkor ugyan ez a reakció ott is.

Nincs itt semmi látnivaló minden rendben.

Egy politikus egy esetben nem lop és ez pártállástól függetlenül érvényes az összesre. Ha nem fér hozzá a közpénzekhez.

2023. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Orbán tökéletesen jellemezte önmagát. Igaz, nem ez volt hozzá a kérdés, mert ezt kérdés nélkül is lehet tudni.
2023. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%

Hát nálam nagyobb Orbánkritikus ember kevés van ebben az országban, de még én is azt gondolom, hogy itt simán csak emberként viselkedett. Szerintem is sunyin viselkedett Hadházy, ez a viselkedés a paparazzi újságírók stílusa, de ő meg politikusként csinálta ezt, sunyiban mobilozva. Gáz volt Orbán reakciója, de én is kiakadtam volna.


Ennek semmi köze ahhoz, hogy adópénzen repked a faszikám nyaralni. Vonják érte felelősségre, szellőztessék ki az újságoknak. De ez az osonós, provokálós stílus nekem is tenyérbe mászó, nekem kevésbé polkorrekt dolgok jutottak eszembe.

2023. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem tökéletes választ adott Orbán Viktor, szőrét hullató, sunyi rókával nem lehet beszélgetni értelmesen...

Amúgy Hadházy megint, sokadjára is csak provokál, ugyan mire számított a repcsis, MTVA rohamos lódoktor???

Biztosan érdemi válaszokat fog kapni a folyosói beszélgetés során?

Nem! Pontosan tudta... éppen ezért provokáció az egész, mint annó Jakab faparaszt Péter... szánalmas!

2023. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!