Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznátok ChatGPT-re, ha...

Szavaznátok ChatGPT-re, ha indulna a választásokon?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudja/nem válaszol
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem őt, hogy indulna-e a magyar parlamenti választásokon, a válaszadás előtt összeomlott.
2023. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az elmúlt hónapokban többet használtam a programot, mint az itt válaszoló emberek 99%-a együttvéve. Előfizetésem is van a prémium verzióra épp. Aki itt igenre szavaz és komolyan is gondolja, az vagy nem ismeri a programot vagy nem érdemel szavazati jogot.
2023. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen kérdések után elgondolkozom, azon, hogy miért is van általános választójog, hiszen njelentős rész azt sem tudja, hogy mit csinál.
2023. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
2-es, vicces vagy. Miért töltöd a fél életedet egy nem is olyan jó programmal?
2023. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

ma 15:33


Azért, mert nem egy országot irányítok vele. Nem is erre van kitalálva, hanem szövegek és kódok generálására, értelmezésére és szerkesztésére. Ez egy nyelvi program.

2023. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
A politikusok is szövegeket csinálnak...
2023. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs egyetlen konstans memória egy-egy futó példány mögött úgy, hogy korlátlan ideig, személyként fejlődhet ezáltal, addig kár is ilyeneken merengeni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a sunyirókázó ganédombnál ne lenne bármi jobb, még egy szétbutított chatbot is, de nekünk továbbra se lenne jó, ne is adj ötleteket a gennyládáknak!
2023. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!