Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Thevr Pisti Fideszes?

Thevr Pisti Fideszes?

Figyelt kérdés

2023. júl. 10. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha abból indulunk ki hogy Debreceni,nagyobb eséllyel az mint nem,de én erre utaló megnyilatkozásokat nem hallottam a videójiból,csak tömény trágárkodást,mindenesetre Orbánra hasonlít egy kicsit..
2023. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben sem annyira sokan fideszesek, inkább rohadt gyenge ott az ellenzék, egy átlag nem-fideszes debreceni (mint én is), nem tud ellenzéki politikust mondani. Jó, Varga Zoltán, talán. De nehéz elképzelni polgármesternek. Sajna ez van.
2023. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 a_zs_1018 válasza:
80%
Ha meghallgatsz egy Happy Hour adást amiben valamilyen közéleti dologról vagy politika közeli dologról beszél egyértelműen látszik hogy nem az. Csak az idioták szeretik felhozni mikor érveket keresnek hogy miért nem tetszik nekik a content vagy a személye
2023. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudjuk. Nem politizál.
2023. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az sőt, nekem egyértelműen ellenzéki a HH-k alapján.
2023. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Már nem azért, de nem tudhatjuk ezt fixen. Sose beszélnek politikáról, nem véletlen amikor a tanárok helyzetéről beszélt, úgy tett, mint aki lófa* se tud a jelenlegi helyzetről. Kétlem, hogy a TheVR-os srácok bármiben is szűkölködnének, gyakorlatilag mindenük megvan, akár Fidesz szimpatizánsok is lehetnek.
2023. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sokszor kormányellenes utalásokat tesznek. Aki képben van a napi politikaban, azonnal észreveszi. Engem sokszor zavar is, nem értek velük egyet, ráadásul nincsenek képben.

Természetesen "nem"árulják el, mert "nem" politizálnak. Viszont befolyásolni mégis tudják a hallgatóikat.

2023. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát az biztos, hogy aki ma fideszes, az kb emberiség, józan ész ellenes.sőt kicsit gonosznak is tartom legbelűl. Szerintem ő nem az.
2023. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Utolso, azert eleg magas lovon ulsz, nem gondolod? Mondataidbol arulkodik, hogy te ellenzeki vagy, de veled ellentetben, aki nem ert egyet veled, azt burkoltan lebunkoztad es lehulyezted?

Nem pont te rad jellemzoek ezzel a viselkedéssel ezek a tulajdonsagok? Hagyok idot gondolkodni es magadba nezni. 😉

2023. okt. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 a_zs_1018 válasza:
55%
Kedves 9-es nézd meg ki kormányoz most szerény kis országunkban és nézd meg milyen emberek szavaztak rájuk, akkor minden kérdésedre választ fogsz kapni
2023. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!