Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért nem látják...

A fideszesek miért nem látják be, hogy a képességek fejlesztésével átláthatnak a fidesz hazugságain és felnött, kritikus, gondolkodó tagjai lehetnek a társadalomnak?

Figyelt kérdés

Gyerekkorban az intelligencia fejleszthető, de idősebb korban pedig az olvasottság növekedésével párhuzamosan csökken a fidesz támogatottsága.

Szerintetek alávetnék magukat a fideszesek?


[link]


Itt is leírják, aki nem hinné.


A melegek konverziós terápiának való alávetése pár kérdéssel alább adta az ötletet, biztos a kérdést kiíró fideszes lesz az első jelentkező a műveltség és olvasottság növelésére, ha már az IQ nem változik pozitív irányba felnőtt korban sajnos.


Ezzel a társadalom és az egyén is csak nyerhet, támogatni kellene, de valószínűleg az ellenlobbi erősebb lett.



2023. júl. 10. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Te átlátsz az ellenzék hazugságain?
2023. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

1

nem.

2023. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1 Tudod én a logika után megyek és valahogy nem jött át a soros meg a brüsszel. Ami átjön, hogy a közmédia soha egy rossz szót nem szól a kormányra, minden jó minden nő sőt, rekordok rekordok hátán. A másik oldal meg csak hazaárulókból áll. Tudod az ehhez hasonló sztorikat még gyerekként vettem be, de azok mesekönyvekben voltak. Szóval én nem az ellenzéket figyelem, ők az eszköz, hogy a velejéig korrupt hazaáruló mocskokat valahogy eltűntessük a hatalomból, mert már eddig is felért a tevékenységük egy tatárjárással sajnos...
2023. júl. 10. 22:19
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Azt a kérdést én írtam ki, sajnos már törölték. Igazából én sem hiszem, csak jó trollkodás, az LMBTQ témával lehet legjobban lejáratni a baloldalt. 😛
2023. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Persze, mert a tájékozatlan, iskolázatlan ember elhiszi, hogy sorosgyurcsánybrüsszel és ez kell a következő 2/3.-hoz.
2023. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Tehát nem látsz át az ellenzék hazugságain, világos. És teljesen torz módon érzékeled a valóságot is (tatárjárás és hasonlók). Ha fejlesztenénk a képességeiden, talán javíthatnánk ezen. Megfelelő díjazásért vállalnám.
2023. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

"LMBTQ témával lehet legjobban lejáratni a baloldalt"

Értelme? Mit akarsz rajtuk lejáratni, labdába nem rúgnak.

Vészhelyzeti kormányzással teszi tönkre a csüngőhasú az országot.

Mi lesz jobb a baloldal lejáratásával?

(szerintem magadat járatod le)

2023. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

8


Azért írkálsz csak ilyeneket, mert hiányzik néhány könyv, pár daran vers az olvasottságodból. Mit veszíthetsz?


"Ezzel a társadalom és az egyén is csak nyerhet"


Ezt írta ki az #5 is, látod szegény olyan jól megtanulta az orbáni leckét, hogy az ellenfél lejáratása a cél, nem a tények, objektivitás hasonlók :D


Úgy féltek egy kis olvasástól mint orbán a szentelt víztől :DDD

2023. júl. 10. 22:29
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Én átlátok a fidesz hazugságain, és kampányán, én nem az itt minden kérdésnél előkerülő "prüsszel" téma miatt szavaztam oda. Elég volt megnézni a másik oldalt is, és elolvasni a programot, megfigyelni, hogy hogyan viselkednek egymással, és lehetett tudni, hogy esélytelenek. Szét is esett az összefogás 1 perc alatt, élőben le is adta a tv.
2023. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%
A fideszesek menthetetlenek , ràjuk nem vonatkozik hogy lehetne őket fejleszteni mert annyira alja szinten vannak. Viszont mivel a sok agyhalott van többségben és megszavaztàk így elfogadom a döntésüket. Szerencsére ha baj lesz úgyse én szìvok rá hanem ők 😄
2023. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!