Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ábrándultál ki Orbán...

Mikor ábrándultál ki Orbán Viktorból?

Figyelt kérdés
Nekem sose volt szimpatikus, de akkor írtam le végképp, mikor összeállt a Torgyánékkal, pedig előtte nagyon hangoztatta, hogy bárkivel, de velük nem... ott egyértelműen leesett, hogy ez az ember bármire képes a hatalomért.
2023. júl. 13. 21:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
37%
Úúúú, összeállt a Torgyánékkal, ez aztán már tényleg durva. Durvább, mintha a lelkét adta volna el a hatalomért.
2023. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%
2010
2023. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%

Amikor lenyúlta a manyup pénzeket. Egyszerûen hihetetlen belegondolni hogy az egész àmokfutàsukat azzal kezdték hogy elloptak az emberektől több milliárd forintot, és ma meg mintha már meg se történt volna.


Még fenyegetőztek is hogy aki nem adja át az majd nem kap nyugdíjat.

2023. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
5%

Én akkor mikor nyíltan ukránpárti lett, ezzel elárulva a magyarokat.

Semmilyen szankcióba nem szabadott volna belemenni, semennyi segítséget nem szabadott volna adni Ukrajnának.

Nálam itt szakadt el a cérna.

Hiába próbál mást kommunikálni, mikor látszik hogy tettekbe Ukrajna mellé állt .

Szégyen!

2023. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
53%

"Én akkor mikor nyíltan ukránpárti lett, ezzel elárulva a magyarokat."


😂😂🤣

2023. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom Fideszes voltam, életemben először 2010-ben szavazhattam, és akkor a Fideszre szavaztam. A Fideszből való kiábrándulságom meg 2013-ban történt az oka pedig a Nyugattól való távolodás és az EU sorozatos szapulása miatt. A konkrét ügyre már nem emlékszem, mi volt az utolsó csepp, de emlékszem, hogy sokszor adtam a Fidesznek egy utolsó esélyt, végül elfogyott.
2023. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
1: nem önmagában az a durva, hogy Torgyánnal állt össze, hanem, hogy 2 héttel előbb még bizonygatta, hogy vele aztán nem
2023. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
2%

#5

Nem értem, ezen mi a vicces?

Inkább sírni kellene ezen.

Csak úgy mondom hogy 70 milliárd ft ment Ukrajnába, amibe az én adóm is benne van.

Ezt viccesnek találod hülye gyerek?!

Jobb helyeken ez hazaárulás és halál jár érte, itt meg röhögünk rajta...

2023. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
91%

8-as


Nem ezen röhögünk, csak rajtad. :)

2023. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
21%
Amikor eltörölte a vasárnapi boltzárat.
2023. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!