Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért próbálja démonizálni a...

Miért próbálja démonizálni a DK-t és a Momentumot ez a Biczi Tamás nevű ügyvéd (a könyvein és a Megafonon a Kötter Tamás álnevet használja), aki sokáig a fideszes Tuzson Bence üzlettársa volt (vele alapított és vezetett közös ügyvédi irodát)?

Figyelt kérdés

Biczi/Kötter ennyire egoista módon féltette/félti a (ki tudja, mennyire tisztességes úton összeharácsolt – [link] vagyonát?

„Én magam értem el, amit akartam” ( [link] ) Hát persze, minden bizonnyal sziklaszilárd erkölcsösséggel – ismerjük a budapesti ügyvédeket, -jogtanácsosokat, tisztelet a tiszteletre valóban méltóaknak.


„Az Ikea, vasárnap című kötetem például komoly politikai mondanivalóval bír – megjelennek benne olyan proto-momentumos fiatalok, akik az Orbán-kormány gazdasági sikereinek a részesei, a középosztálynak juttatott támogatások haszonélvezői, aminek tudatában is vannak. (...) A Fidesz fölemelte a középosztályt, amelynek egy része hálátlanul elfordult tőle. A Momentumról, a momentumosokról beszélek.” ( [link] )

Momentumos fiatalok: valóban úgy érzitek, hogy „az Orbán-kormány gazdasági sikereinek a részesei” voltatok/vagytok, és hogy a Fidesz-KDNP „fölemelt” benneteket?


Hemzseg a primitív hazugságoktól Biczi/Kötter szinte minden mondata: [link]


„Menjenek le a Káli-medencébe és vegyék észre, hány milliós bicikliken túráznak középosztálybeli férfiak és nők tömegei, kabrióznak, isszák a drága bort.” ( [link] )

Tényleg? Egész véletlenül nem külföldi turisták ezek az állítólagos középosztálybeli férfiak és nők „tömegei”? [link]


„A világot a szex és a pénz mozgatja, a szegénységben nincs semmi említésre méltó – tartja Kötter Tamás, a Rablóhalak című nagy sikerű novelláskötet szerzője” ( [link] )

Biczi/Kötter egész „szépen” megrajzolta saját amorális, eltorzult elméjű és -személyiségű figuráját a „Nem kijárat” című könyve főszereplőjének (Kiss Zoltán) személyébe csomagolva: [link]


Adalékok ennek (Biczi/Kötter amoralitásának) alátámasztására:

[link]

[link]

[link]



2023. júl. 17. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez a tekintet többet mond minden fecsegésnél: [link] Ez a tekintet a Fidesz-KDNP tekintete.
2023. júl. 17. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak próbálja. Amúgy pedig szólás-, és véleményszabadság van: mindenki szabadon kifejtheti a nézeteit. Lehet a véleményével vitatkozni, de te nem ezt teszed, hanem őt magát próbálod démonizálni (hogy maradjunk ennél a kifejezésnél). Védje meg magát a DK és Momentum (ha tudja)!
2023. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1: Mondom, a személyeskedésnél nem jutsz tovább. Most akkor én is mutassak egy ellenzéki tekintetet? Parancsolj (szintén ügyvéd)!

[link]

2023. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A momentumnak azért van egy pozitívuma. Még nem volt kormányon és nem sikerült szarrá égetni a hitelét mint a két g.ciládának, GyFnek meg OVnak.
2023. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kende Péter tekintetében semmi csúnya nincs, és éppen beszélt valakihez. Ellenben Biczi/Kötter tekintetéből ellentmondást nem tűrés, fennhéjázás, alattomos gonoszság, hatalomvágy, és gőgös cinizmus sugárzik.
2023. júl. 17. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
3: csakhogy ez nem egy beállított kép, hanem egy elkapott pillanat.
2023. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!