Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem volt...

Magyarországon miért nem volt igény az Új világ néppártra?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon elég sok kamupárt alakul folyamatosan állami (háttér)támogatással, kimondottan a választások elcsalásának megkönnyítése miatt.

Ez nem tudom melyik lehet....de van bőven.

Kapnak ajándékba 100-200 milliót az adómból, és annyi a dolguk hogy kicsit ugrabugráljanak, és megosszák az embereket, valamint az EU felé az látszódjon hogy itt rengeteg párt van, minden rendben nálunk.

Egy rakás hányadék az egész, a fidesszel kezdve.

2023. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.


[link]

2023. júl. 19. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett volna?

Politikai marketing oldalról: sehogy nem tudom elképzelni, hogyan is kellene pozíciónálnia magát ennek a pártnak. Az ilyen megközelítésre nem nagyon van igény a politikailag aktív népességen belül, a nem aktív részt pedig nem képes megmozgatni.

Gyakorlati oldalról: a kormánykritikus tömegnek már a töke tele van azzal, hogy félévente megjelenik egy ellenzéki párt, amelyik sokkal jobban tudja a frankót, mint a többi, aztán négyévente eljátsszák a nagy összebújást, és csak ugyanazt a darab sajtot vágják fel újra kisebb szeletekre.

2023. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"sehogy nem tudom elképzelni, hogyan is kellene pozíciónálnia magát ennek a pártnak. Az ilyen megközelítésre nem nagyon van igény a politikailag aktív népességen belül,"


Ehhez értelmes lakosság kellene.


Mivel a lakosság legnagyobb része

politikatudományi, etikai analfabéta, ez mellé még sok ember funkcionális analfabéta, fel sem fognák a leírtakat.


Rossz országban próbálkozott ez a párt.


Túl alacsony szellemi szinten van ehhez a (képzetlen) lakosság.

2023. júl. 19. 12:17
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Ez egy nyilvánvaló kísérlet volt, hogy Fidesz-szavazókat csábítsanak a Gyurcsány listájára, de ezeken átlátnak az emberek. Amúgy semmiféle karizmatikus politikus nem volt abban a gittegyeltben.
2023. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem most olyan időket élünk hogy az erre fogékonyak eleve a fideszben vannak, a többiek meg már nem hisznek a "nagy csodákban", a hangzatos nagy szlogenekben.
2023. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

"Ehhez értelmes lakosság kellene."

. Jó, most jól megmondtad, milyen hülyék vagyunk. De végül kinek lett igaza?

Politikaitudományi analfabéta az, aki nem látta előre, hogy a párt, amit megalapít, arra semmi igény nincs.

2023. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Szerintem most olyan időket élünk hogy az erre fogékonyak eleve a fideszben vannak"


:)


Igen, a krumpli bogarak, képzetlenek, aluliskolázottak, cigányok.

2023. júl. 19. 12:21
 9/10 A kérdező kommentje:

"Politikaitudományi analfabéta az, aki nem látta előre, hogy a párt, amit megalapít, arra semmi igény nincs."


Vagy inkább másfajta megközelítést akartak mutatni.


De a buta jobbágy mentalitású lakosságnak nincs igénye értelmiségi pártra. :)

2023. júl. 19. 12:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Európai kereszténydemokrata ideológiára szerintem lenne fogékonyság, még ha többségben sosem lesz. Ez a társaság viszont elkövette azt a hibát, hogy beálltak az ellenzéki összefogásba úgy, hogy azelőtt még senki nem is hallott róluk. Ebből tőkét nem tudtak kovácsolni, még egy képviselőjelöltre se futotta. Ellenben összegyurcsányozták magukat.
2023. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!