Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz propaganda gépezete...

A Fidesz propaganda gépezete már a választás előtt egy évvel elkezdte Karácsony lejáratását. Sikerül leváltaniuk Budapest éléről?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 23:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
Röhögtem nagyon, amikor Karigeri bevallotta, hogy az LMBTQ politikai mozgalom.
2023. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Igazabol amiota levaltotta Tarlost, azota folyik ellene a lejarato hadjarat, hol kisebb hol nagyobb intenzitassal.
2023. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%

Legutóbb is megpróbálták lejáratni, összeberkizni. Láttuk, mi lett az eredménye. Most is meg fogják próbálni, csak nem ennyire alja módon, hanem az intézkedésit vagy annak a hiányát támadni, gyurcsányozni.

De amíg nincs megfelelő ellenjelöltjük, aki a fiatalokat is képes megszólítani, addig szerintem Gergelynek biztos helye van. 10 hónap mondjuk még sok idő és a fideszes srácok profik.

2023. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
13%
Karácsony magát járatja le, már az ellenzéki pártok is nyilvánosan kérdezgetik, honnan is jött a félmilliárd. Normális országban ilyenkor az illető politikai karrierjének vége lenne, meglátjuk, itt mit lép a baloldal.
2023. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Le Pen támogatása a magyar adófizetők pénzéből nem zavar téged?
2023. júl. 26. 00:11
 6/28 anonim ***** válasza:
9%
Az elvileg a francia embereket kéne zavarni. Itt arról van szó, hogy magyar politikus ne kapjon külföldről pénzt, mert az én szememben az hazaárulás. De hát mit is várhatnánk egy ilyen libsibolsi csőcseléktől...
2023. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
13%
5: Nem, miért zavarna? Kapott egy hitelt egy banktól, amit visszafizetett, semmilyen szabályt nem sértve, kit érdekel, nem a magyar adófizetők pénze lett ott elköltve, ez max a franciákat zavarhatán, de őket sem zavarja.
2023. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
15%

5.

Neked a hitel és a támogatás szó ugyanazt jelenti?


Még a telex is megírta, hogy visszafizette, márpedig ha ők ezt írják, az egyenlő a szentírással nektek, szóval mi a probléma?

2023. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

Sok minden sikerül a Fidesz-nek, de Budapestet nem fogja tudni bevenni, így Karácsony Gergely is maradni fog.

Nem szeretem megosztani az embereket ilyen szövegekkel, nyilván vidéki és vidéki, budapesti és budapesti között is óriási különbség lehet, de azt lehet mondani, a budapestiek jóval kevésbé megvezethetőek és csőlátásúak mint a vidékiek. Ez a tapasztalat.

2023. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
444-en értesültem róla, az is Fidesznyik lejárató propaganda? Nem védeni akarom Karácsony Gergelyt, de 500 millió forint ahhoz képest, hogy milyen pénzek mozognak M.O.-n politikai kampányok terén, és miket úsznak meg büntetlenül emberek, nem nagy tétel, ezzel nem kilóg a sorból, hanem belóg a sorba...
2023. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!