Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Vadhajtásokon a komment-szek...

A Vadhajtásokon a komment-szekcióban miért beszélnek ilyen trágárul? Az impresszum oldal is szép.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. júl. 26. 07:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%
Ja, köszi a linket, már rég olvastam vadhajtásokat, de tök jók a cikkek! Még egyszer köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem.
2023. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Vadhajtásokra bérkommentelők írnak többségében.
2023. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

13,

Ide is🤣

2023. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Vadhajtások baszki, azt már olvasni is komoly sérüléssel lehet csak, de kommentelni? Az kérlek az ország "krémje" :D
2023. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

15,

"Baszki" vadhajtás stilus🤣

2023. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ja, majdnem ugyan az azt mondani, hogy "bazzeg, há mit gondoltál?" nevetve, mint nyomdafestéket nem tűrően írni mindenkiről, aki nem a NER kívánalmai szerint beszél, viselkedik. Ja



Amúgy meg én nem is állítom magamról, hogy virágnyelven beszélek, sőt. És nem is vagyok újságíró, főleg nem állítom be magam kereszténynek, és főleg nem gondolom, hogy befolyálnom kellene emberek tömegeit vele. ;)

2023. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%

#13

Komám, szerinted itt mennyi bérkommentelő van?😀 De legalább egyeseken jókat lehet röhögni. Pl. volt itt egy címeres balfék, aki hetente többször beírta, hogy "tele vannak a boltok, tele vannak a parkolók, az emberek teli kosarakkal mászkálnak, tele vannak a szállodák, akkor hol itt a szegénység?" Na az ő kommentjeit már rég láttam, szerintem már más dumát nyomat szegény félnótás.😂

2023. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ah, szóval ha az ember nem halt éhen, akkor nincs szegénység. :D Van pénzed ennivalóra, akkor nem vagy szegény. Magyarország 2023, Európa "közepén", ahova majd tömegével érkeznek nyugatról a bevándorlók... :D Aztabüdös jó istenit, hát ki is égne egy német, ha annak kéne örülnie, hogy van mit ennie.
2023. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!