Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak nem fura, hogy...

A balosoknak nem fura, hogy prolizzák a Fidesz szavazókat, miközben nekik kéne őket képviselniük?

Figyelt kérdés
A baloldal elvileg a szegényebb emberek érdeket kéne képviselje. Ehhez képest én azt látom, hogy gúnyolják őket és nagyon magas lóról beszélnek hozzájuk. Szerintem nem kéne senkit lenézni azért, mert nem támogatja a szivárványcsaládokat és nem érti a gender ideológiát. Nem ettől lesz holnap kenyér az asztalon.

2023. júl. 30. 14:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%
Annyi eszük nincs, hogy ezt végig gondolják. Proliznak meg cigányoznak egyet, aztán csodálkoznak, hogy legközelebb megint kikaptak.
2023. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%
A balosok gőgje miatt van folyamatosan 2/3. Melyik fideszes akarna átpártolni ebbe a brigádba ugyan?
2023. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Ezek a balosok, itt vannak most velünk a szobában?
2023. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%
Mert a fideszesek aztán az emelkedett politikai diskurzusról ismertek és nem néznek le senkit. Csalással és kisajátított médiával meg nem nehéz választást nyerni, de legalább a leghülyébb szavazóik szívják meg utána a legjobban. A jellemzően diplomás, nyelveket beszélő és szakmailag képzett ellenzékieket kevésbé érintik a dilettáns gazdasági döntések.
2023. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%
Mindeközben az a vicc, hogy ugyanazzal a bagázzsal meg ugyanazokkal a hülyeségekkel próbálkoznak folyamatosan, és ők hülyézik le az átlag szavazót, mert nem szavaz rájuk, sőt el sem megy szavazni. De persze az emberek a hülyék. 😆
2023. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
25%

#3

Azt akarod sugallni, hogy nincsenek is baloldaliak, csak a képzeletünk szüleménye az egész?

2023. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%
Baloldaliként a minél nagyobb társadalmi egyenlőség mellett állók. A proli paraszt fideszesek ehhez képest a cseléd világot, a feudalizmust és az uram-bátyám rendszert akarják. Nincs mit tenni, ha egyszer hülyék, hát hülyék.
2023. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%

6, nem, csupán arra engedtem következtetni, hogy vajon a tihazátok, az bele-e tartozik a balosok közébe?!


Sosem tudom eldönteni, hogy kik is a balosokak.

2023. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

Mi a drága jóistenről beszélsz, a Fidesz szavazókat a Fidesz képviseli, nem más😂

Mentális csecsemő... Az kell neki hogy a jobb oldal is és a bal oldal is őt pátyolgassa.

Támogasd te fideszesként a melegeket ennyi erővel.

2023. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%

"Azt akarod sugallni, hogy nincsenek is baloldaliak, csak a képzeletünk szüleménye az egész?"


Én pl. rühellem a fideszt, de sem baloldali, sem "lipsi" nem vagyok.

2023. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!