Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Múltkor igaza volt Dopeman-nek...

Múltkor igaza volt Dopeman-nek az atv-ben, hogy a magyar melósok túl sok pénzt követelnek és szegény Fidesznek ezért kell Indiai,Kínai,Indonéz,néger vendégmunkást behozni Magyarországra?

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%
10 ne szégyelld győzikét, emeli a fidesz színvonalát nem kétséges :DD persze hogy állandó vendég a fidesz ellenzéknek fenntartott tévéjében, ahova bemehetnek az ellenzékiek hogy a bohócokkal össze lehessen mosni őket :DDD
2023. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
A magyar melós csak annyi pénzt akar kérni a munkájáért, ami kompenzálja olyan szinten az inflációt, hogy ne kelljen a hónap utolsó hetében vakaróznia, hogy mit ad a családjának enni! Bocsi, de az inflációt nem a melós generálja, kezeli kontár módon!
2023. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%
Azért kel be hozni embereket mert fitalok meg aki nem fideszes elvándorolt mivel ezeket az embereket a propaganda nem tekinti a nemzet részének.Dopemen meg egy bomer akire senki nem kiváncsi olyan mint Havas vegyék meg csirkefarhátat azt kusoljanak otthon.Dopenek az szerencséje hogy, nem vagyok család tagja különben már be gyogyszerezve ülne egy öregek otthonában.
2023. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

Dopeman egy nagy dumás csávó és a legtöbbször poénból nyom be megjegyzéseket, ez is ilyen lehetett. Szereti nézni ahogy a többiek ugranak a beszólásaira.

Amúgy ha közben nőne az álláskeresők száma, akkor igaz lenen, hogy magyar munkavállalók helyett hoznak be embert külföldről. De nem nő. Mivel van munkahely - általánosságban. Azért kell behozni embert mert nincs aki elvégezze a munkát.

Ha többet fizetnének akkor máshonnan hiányozna a munkaerő, vagy egyszerűen nem lenne aki képes átmenni elvégezni a munkát.

Tényleg elhiszi valaki, hogy hajlandó a világ másik végéről idejönni egy munkavállaló és közben kevesebbet keres, mikor már a magyarok sem tudnak normálisan megélni a bérükből és neki pedig haza is kellene belőle küldenie?

2023. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tényező a fickó...
2023. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#5

"áll az életrajzában. :)))"

Ez olyan, mint az összes jós meg ezotérikus idióta, hogy "nekem nem kell rendes szakot elvégeznem, én jelesre vizsgáztam az élet iskolájában"?

Mert elég röhejes.

2023. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Multkor azt mondta, hogy nem több pénzt kell adni a tanároknak, mert azt is elköltik. Hanem meg kell tanítani őket beosztani a pénzt
2023. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bankár úr mond érdekeseket elég gyakran, de csak nem jön össze az a médiahack.
2023. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%
Dopeman egy szánalom. Mondjuk mutatja rendesen a színvonalat, hogy állandó megmondóember lett. Akkora fa..ságokat mond néha olyan meggyőződéssel, hogy már nekem van szégyenérzetem helyette.
2023. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!