Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki pártok támogatói...

Az ellenzéki pártok támogatói fanatikusabbak a magyar átlagnál?

Figyelt kérdés
Ők maguk mondják, hogy diktatúra van, a Fidesz bebetonozta magát, semmi esély a változásra. Mégis támogatják a díszellenzéket, a biztos kudarc tudatában. Valahol ez fanatizmus szerintem.

2023. aug. 2. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Kit kéne akkor támogatniuk?
2023. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagyon kéne gondolkodnod.
2023. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Azért hálaado szentmisét csak a fideszesek rendeztek a föninek szülinapra! Szoval érthetetlen a kérdésed, vagy te vagy vak.
2023. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Hát, ha végigzongorázunk azon, hogy hány "messiásban" hittek már (Bajnai, Mesterházy, Juhász P., Karácsony, Jakab, Dobrev, Fekete-Győr, Pálinkás, majd végül Márki-Zay), akik mind sorra elbuktak, akkor a rendíthetetlen fanatizmusukon inkább csak mosolyogni tudok. :)
2023. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok fanatikus, de lássuk be, mindenhol a Fidesz emberei ülnek, néhány kivétellel minden nagyobb horderejű médiát a Fidesz ural, a választási törvényt is a saját érdekük szerint módosították, és tavaly a választás előtt rekord osztogatás volt, hogy csak pár példát mondjak, de oldalakon keresztül lehetne még sorolni. Ezek fényében nem túlzás azt mondani, amit írtál kérdező, hogy "a Fidesz bebetonozta magát, semmi esély a változásra."
2023. aug. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Aki nem látja be, hogy a Fidesz lop, csal, hazudik, tönkretette az országot, és még mindig vakon imádja Orbán királyt, szerintem az a fanatikus.
2023. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!