Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem az egész ország...

Miért nem az egész ország dönt arról,hogy ki legyen a főpolgármester? Hiszen a NEMZET fővárosa

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De ettől még ez a főpolgármester csak egy elnevezés, semmi beleszólása nincs az országos politikába. Innentől kezdve meg nyílván ne szóljanak bele más város lakosai, hogy mi kit választunk meg, mert mi se szólunk bele más város életébe.
2023. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon Bivalyhere polgiját is országosan kellene választani, hiszen a település a NEMZET Bivalyheréje! Nem?
2023. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem az egész ország dönt arról, hogy Lölőke kétszer-háromszor annyiért épít fele olyan minőségű autópályát meg vasutat, mint bármelyik másik normális országban?

Hiszen az a NEMZET autópályája, vasútja.


Miért nem az egész ország dönt arról, hogy kisvasút épüljön-e felcsútra? Hiszen az a NEMZET pénze.


Miért nem az egész ország dönt arról, hogy Tiborcz g-cidrágán alig világító LED lámpákkal b-szta tele a településeket?

Hiszen az is a NEMZET pénze.


Na szóval mész te a f-szomba a NEMZETeddel együtt.

2023. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én benne vagyok, de akkor Felcsútról is szeretnék szavazni.
2023. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a határontúli magyarok is szavazhassak ki legyen Budapest főpolgármestere. Ja és csak fideszesek indulhassan, még lehet akkor is ellenzéki nyerné.. :)
2023. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a NEMZET-é, csak az országé.
2023. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!