Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatással van a magyar...

Milyen hatással van a magyar politika a magyar kulturális életre? Illetve merrefelé halad a moralitás?

Figyelt kérdés
Én azt tapasztalom, hogy mindenről Orbán, a politika jut eszükbe az embereknek. Vagy állandóan Amerikáznak, Bideneznek. Láttam ma egy magyar autós videót, de még abba is sikerült Bident belecsempészni hozzászólásként. Én azt gondolom, hogy az emberek egy része nem normális.

2023. aug. 4. 22:50
 1/10 árokpart ***** válasza:
77%
A valaha volt legnagyobb morális válság van ma Magyarországon a társadalomban.
2023. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Mi van? Normálisak vagytok?

44-ben nem volt morális válság?

Gondolkozzatok már mielőtt pofáztok.

2023. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretném felsorolni, morális, kapcsolati, gazdasági, ismereti és még számos más - soha nem látott mélységekben. Társadalomra nem lehet ilyen mondani, de legszívesebben azt mondanám jobbára funkcionális analfabéta.
2023. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 árokpart ***** válasza:
16%
2-es Nem akarlak elkeseríteni, de a társdalom mentális állapota sajnos hasonló. Ha olyan világ lenne sajnos a társadalom jelenlegi állapotát nézve ha most lenne hasonló vikág, de Hála Istennek nincsen, akkor simán eltűrné azokat a gaztetteket amelyeket akkor végrehajtottak. Bármilyen paradox helyzet ás bármennyire is rossz a politika, de még mindig a politika van am jobban észnél mint a társadalmunk. Nézd csak meg hol van a 80-es évek elején még meglévő egészséges, kritikus, önálló gondolkozásra képes társadalmunk? Sőt ne menjünk annyira messzire. Kb. 10 éve ilyenkor a társadalmunk szemlélete is maximálisan empatikus, önálló gondolkodásra és kritika alkotására is képes volt. Ma meg mintha már szétesett volna.
2023. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 árokpart ***** válasza:
42%
90-es évek elején.
2023. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
4: a társadalom mentális állapotával semmi baj, csak a tied romlik.
2023. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 árokpart ***** válasza:
60%
6-is Ha mégcsak az én állapotom romlana, attól még nem lenne szétesőben az állam, de sajnos nem ez a helyzet. Bár inkább nekem lenne rossz a mentális állapotom, viszont cserébe nem akarna az állam szétesni én örülnék neki a legjobban.
2023. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kultúra napja leálldozóban ván akkor a törpék is nagy árnyékot vetnek.
2023. aug. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De én szeretnék a napon lenni, ezért a törpéket eltakarítanám. Túl nagy zsák kell, ezért segítőket keresek.
2023. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sok ember aranyos, segítőkész. Pl 57 éves vagyok, és többször volt a villamoson, hogy meglátott egy egy fiatal férfi, és felpattant, átadta a helyét. Csak sza..ul voltam. Persze van olyan is, hogy senki sem áll fel. 76 % osan rokkant vagyok, menni tudok. Sok rossz és sok jó tapasztalatom van, a moralitás nagyjából stagnál, ill. olyan, mint mindig is volt.
2023. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!