Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Változott a gyakorin való...

Változott a gyakorin való eszme és információ cserék hatására a pártpreferenciád?

Figyelt kérdés
Azért a józan ész mentén had feltételezzem, hogy az egyre durvuló nyugat ellenesség, adók, infláció stb. tükrében senki nem pártolt a fidesz oldalára :)

2023. aug. 7. 18:54
A kérdező szavazást indított:
1 hónapja vagy fenn és megingott a bizalmam a fideszben
3 hónapja vagy fenn és megingott a bizalmam a fideszben
6 hónapja vagy fenn és megingott a bizalmam a fideszben
Régebb óta vagyok fenn és orbánt nem adom fel semmiért! Ő a haza!
12 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 Páncélos szúnyog ***** válasza:
21%
Hát én másképp látom, az utóbbi 4 évben az ellenzék megmutatta az igazi arcát. Sajnálatos módon Gyurcsány belenevelte a többi pártba a Magyar ellenességet, és a káros hatalom vágyat. Ez van az ellenzéknek sajnos sikerült tönkre vágnia az országot 13 év alatt.
2023. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
79%

Elég szűk választási lehetőségeket adtál meg.

Milyen pártszimpatizáns vagy kérdező?

2023. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%
Gyakori Kérdéseken eszme és információcsere 🤣🤣🤣
2023. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Már akkor utáltam a mára csüngőhasút mikor megjelent a politikai palettán, ez most is így van.
2023. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
88%

Én nem sokkal 2010 után utáltam meg Orbánékat, mert akkor már világos volt, hogy ezek ott folytatják, ahol Gyurcsányék abbahagyták. Sőt Fletóék kispályás amatőrök voltak Orbánékhoz képest.

Ez a nézetem azóta sem változott, függetlenül attól, hogy itt gyakorin, mit írnak az emberek.

2023. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Orbánnal szemben bárkire leszavazok, a korai jobbik beütésű mihasznákra csak ha nincs más.


Miért szűkek a lehetőségek, fideszesnek szól a kérdés.

2023. aug. 7. 19:39
 7/46 anonim ***** válasza:
11%
Akkor se jók a kérdések.
2023. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
7 Miért 1 3 vagy 6 hónapnyi vita után ha nem ingott meg a hite, akkor nem is fog.
2023. aug. 7. 19:57
 9/46 anonim ***** válasza:
54%
Vita már a birkázás neked vita?
2023. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, már vagy 13 éve undorodom Fidesztől, egyre jobban és szurkolok Annának meg Ákosnak.
2023. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!