Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberális! Ha egy aranyhal...

Balliberális! Ha egy aranyhal teljesítené három tetszőleges kívánságodat, akkor köztük lenne, hogy Magyarország miniszterelnöke Gyurcsány Ferenc legyen?

Figyelt kérdés
Én simán el tudom képzelni, hogy ezt akarják a balliberálisok.

2023. aug. 7. 23:24
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
28 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nincs olyan szó, hogy balliberális. Ne igyál gyógyszerre, mert ettől mindig hülyeségeket írsz ki. Inkább menjél tüzifát lopni, akkor lesz pénzed prostihoz menni. Orsósnál bárki jobb lenne. De azért ha lehet, inkább egy kompetens miniszterelnököt szeretnék.
2023. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
2: ez a kedvencem, amikor a nagyonelfogadó liberrált nekiáll cigányozni...
2023. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem, az lenne a kívánságom, hogy változtassa meg a történelmet, hogy a Hidegháborúban ne a Kelet, hanem a Nyugat oldalára kerüljünk.
2023. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Abból, hogy valaki ellenzi azt, hogy egy ostoba állat vezesse az országot, hogy következik az, hogy nagyon elfogadónak mondja magát? Csak simán hazaszerető ember vagyok. Mellesleg nincs olyan szó, hogy liberrált.
2023. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

"Én simán el tudom képzelni, hogy ezt akarják a balliberálisok."

Kérdező, aludj nyugodtan nyitott ablak mellett! Az eszedért nem fognak ellopni.

2023. aug. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Erről a beszélgetősről ez jut eszembe [link]
2023. aug. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

"Ez a kedvencem, amikor egy szellemi fogyatékos, semmirekellő, csicska szalagdroid jobberproli a kontinentál gumigyárból, aki 24 órából minimum 20at azzal tölt, hogy szidja a cigókat, a libsiket, a zsidókat, a b-zikat, kikéri magának, ha más is cigányozik :DD"


Látod apuka, jól összefoglaltad azt, hogy a balliberált hogyan látja maga körül a világot, mi az sötét, ostoba felsőbbrendű gőg, ami körüllengi a maga kis nagyon zárt véleménybuborékját, és miért mosnak fel vele minden 4-ik évben :D

2023. aug. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Az én kivánságaim a következők lennének:

-Győzzenek le mindenkit, akit csak akarnak és éljenek békében saját magukkal

-Csináljanak egy olyan országot, amiben boldogan tudnak élni

-Hagyják a határokat nyitva

2023. aug. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

#9

Látod, apuka, tökéletes lenyomatot adsz arról, hogy egy retardjobber hogyan látja maga körül a világot. Azt hiszed, hogy mindenki, aki lenézi az ostoba fajtádat, az ellenzéki szavazó? :D

Sz-rok az ellenzékre, apuka, szavazni se járok, sőt, alapvetően úgy gondolom, hogy pont olyan kormánya és pont olyan ellenzéke van ennek a semmirekellő ostoba csicska népnek, mint amilyet megérdemel, úgyhogy pont jó helyen van a fidesz ott, ahol van :D

Ti szopjátok be a f-szt, nem én, engem gyakorlatilag nem érint, hogy melyik f-szszopó politikus ül melyik bársonyszékben :D

2023. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

"Látod, apuka, tökéletes lenyomatot adsz arról, hogy egy retardjobber hogyan látja maga körül a világot. Azt hiszed, hogy mindenki, aki lenézi az ostoba fajtádat, az ellenzéki szavazó? :D"


Igen, mint ahogy te minden nem ellenzékiről rögtön cigányra meg szalagmunkás jobberre asszociálsz, mert a Mi kis falunkból ismered csak a világot :D Én nem szopok f_szt, mert hajlandó vagyok dolgozni is a pénzért nem otthon vakarni a gyakori előtt a valagam és picsogni.

2023. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!