Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik fontosabb ügy? Az...

Melyik fontosabb ügy? Az infláció, vagy az LMBTQ könyvek fóliázása?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert mindig elhangzik a liberálisok, LMBTQ-pártiak részéről, hogy az infláció meg a tanárok béremelése sokkal fontosabb, mint pl. kiakadni azon, hogy az LMBTQ újabban gyerekeket invitál transzvesztiták közelébe most már itthon is:

[link]


Akkor lássuk, ez minden esetben igaz-e. Fontosabbak-e az ország ügyei pl. a könyvfóliázásnál?



2023. aug. 10. 18:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez tévedés. A szexuális érdeklődés irányától nem függ az hogy valaki hajlandó e gondolkozni vagy nem. Nem vállalja fel az irányultságát és leszavaz a fideszre.
2023. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%
Az LMBTQ fontos, fejleszteni, terjeszteni kell, mindenhol.
2023. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
6: Voltam pár melegfelvonuláson poénból, de az LMBTQ-ról kizárólag a fidesztől hallotam, előtte nem ismertem ezt a szót.
2023. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13: a nettó hamukádat hagyd meg a hozzád hasonló egysejtűeknek, hogy pride-ra jársz riszálni magad, de az LMBTQ-ról csak a tv-ből hallottál.
2023. aug. 10. 19:15
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

Akiben felmerül ilyen kérdés az a rendszerváltás előtti időszakba vágyódik vissza.

Látszólagos jólét, csak a szádat fogd be ugye.


Nem baj, hogy jogokat vesznek el, amíg jut farhátra, igaz?

2023. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Jégszív ***** válasza:
64%
Attól függ, kinek a számára. Más a fidióták és más a lakosság szempontja.
2023. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
Nevetséges, hogy könyveket kell befóliáznin akármilyen indokkal. Ahogyan az is, amikor narancsokat, banánokat stb csomagolnak be eldobható csomagolásba. Értelmetlen és pazarlás.
2023. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy a rák komoly, többnyire gyógyíthatatlan betegség, a torokgyulladással is kell foglalkozni.
2023. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%

#18

Akkor ezek szerint a fideszes politikusok mellett a nekik dolgozó papokat sem szabad kihagyni a megtorlásból.

2023. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%

"ezer és ezer fontos dolog van, amelyekkel egyszerre kell foglalkozni."


Valahogy Fidesz-szavazót nem hallottam még, hogy az inflációval foglalkozna.


"Attól, hogy a rák komoly, többnyire gyógyíthatatlan betegség, a torokgyulladással is kell foglalkozni."


Szerintem a vita azon van, hogy melyik a rák, és melyik a torokgyulladás, mert szerintem ezt fordítottan látjuk.

2023. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!