Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán politikai irányváltás...

Ha Orbán politikai irányváltása hiteltelenné teszi őt, akkor a Jobbiké nem teszi azzá az ellenzéket, ami közösséget vállalt velük?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 09:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tehát azért nincs gond azzal, hogy nácikkal vállaltatok közösséget, mert a Fidesz is ezt teszi. :D
2023. aug. 11. 15:41
 12/17 hypno ***** válasza:

#11


Nem én kezdtem pörögni a dolgon, hanem te. xD

2023. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha képes lettél volna értelmezni, én nem védelmezem a Fideszt. Te viszont tisztára próbálod mosni az ellenzéket azzal, hogy de a másik is csinálja. A kínos kérdésekre nem válaszolsz, csak a Fideszről tudsz beszélni akkor is, ha másról kérdeznek. Pszichológust érdemes lenne felkeresni, talán még nem reménytelen a helyzet. :)
2023. aug. 11. 16:20
 14/17 hypno ***** válasza:

#13


Te aztán nem véded. Te csak az ellenzéket támadod.

Csak éppen kilóg a ló is, nem csak a lóláb.

2023. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja hogy ez neked egyenlő a fideszességgel. De nem vagy szektás, dehogy. :D
2023. aug. 11. 16:33
 16/17 hypno ***** válasza:

#15


Itt az uborkaszezon közepe. Se közel se távol egyetlen választás se. De neked, aki nem vagy fideszes (Ááááá dehogy), az fúrja az oldaladat, hogy a konszolidálódott jobbikot miért fogadja el a többi ellenzéki párt, és nem kellene-e ezért már most hiteltelennek tekinteni őket.

Hagyjál már...


Szólj a központban, hogy ez karlendítéses dolog ebben a fomában besült, mást kell kitalálni.

2023. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nekem fúrhatja, mert én azt gondolok, amit akarok, amikor akarom. Neked lehet, hogy a pártközponti utasítások szabják meg, hogy mikor miről mennyit hogyan kell kérdezni, hogy megsimogassák a buksid és kapj jutifalit, ezért válaszolsz burkolt ügynöközéssel, mert magadból indulsz ki. :D Vagy csak öncenzúrával megtiltottad magadnak, hogy neadjisten bármi rosszat gondolj erről a csodálatos tökéletes ellenzékről. Egy kritikus gondolkodású ember nem sz@rik be az erőlködéstől, hogy védje a védhetetlent, te viszont valamiért nagyon félsz attól, hogy negatív konklúzió legyen levonva a szektádról. :)
2023. aug. 11. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!