Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Sziget fesztivál miért lett...

A Sziget fesztivál miért lett egy balliberális, LMBTQ-propagandista, drogos, züllött rendezvény? Miért engedi ezt a Fidesz?

Figyelt kérdés

2023. aug. 12. 13:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
88%

#40

Értelmes ember nem ad egy krumplibogár véleményére. Gondolom sose mentél még kulturális rendezvény közelébe.

2023. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
3%
De mentem. Csak a Szigetnek nevezett libsi drogtanya, messze van a kulturàlis rendezvènytől. Kb. 2 hete rèzfúvós koncerten voltam.
2023. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
3%
Biztos, lèteznek olyanok, akik jól èrzik magukat drogos, rèszeges emberek között. Èn nem ilyen vagyok.
2023. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj. De a drogot hülyeség politikai erőkhöz kötni. Ellenzékiként is elismerem, hogy ugyanúgy jelen van bármelyik másik pártban mint a fideszben.
2023. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a drogos, libsizős marhaságot honnan szedted? Voltunk a fesztiválon, egyikkel sem éltünk. Van egy csomóféle program, cirkusz, játékok, színház, koncertek több stílusban. Jó lehetőség ismerkedésre is, valamelyik nap például megismerkedtünk egy nagyon kedves külföldi csapattal. Lehet, hogy neked se ártana, ha kevésbé beszűkült módon néznél a világra.
2023. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!