Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormányellenesek! Ti miért...

Kormányellenesek! Ti miért nem kamázzátok Viki bácsit?

Figyelt kérdés
Semmi baj ezzel csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

2023. aug. 13. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert annak a fajnak a tagja amelyiknek a nyelvében a kamázás szó szerepel.
2023. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kormánykritikusként én támogatom Szigetvári Viktort, szimpatikus lenne mint vezető
2023. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Bocsánat4 Mi nem kormányellenesek vagyunk. Ahhoz kéne egy kormány. Én itt csak romboló elmeháborodott rablókat látok.
2023. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

17:03


Ott a pont

2023. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ország rombolása... Egészségügy, Oktatás, főútjaink...

Közpénz magántőke alapokban vagy multiknak vissza nem térítendő támogatás formájában való eltüntetése.

Első orbán kormány se volt tökéletes, de a mostanihoz képest egy szent volt.

2023. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

"Én itt csak romboló elmeháborodott rablókat látok."


Igen, nekem is kicsit deja vu érzésem van, amikor a régi MSZP/SZDSZ kormányra gondolok. És a mostani rablóbandának az MSZP/SZDSZ maradványpártjai lennének az alternatívái.


Viktorék lehet, hogy lopnak, de legalább nem annyira végletesen ostobák (az ostobaságot nem illik összekeverni az arroganciával), mint a régi/új ellenzék.


Nem is értem, az ellenzék kinek az érdekeit kívánja képviselni, a fejlett nyugatét, vagy valami szexuális kisebbségekét, netán a szinglikét? Ezzel hogyan szeretnének választást nyerni?


Ne értsetek félre, én szurkolok nekik, de már az alapkoncepció is ostobaság, egyszerűbb lenne ha arra fókuszálnának, hogy a magyar többségi társadalom érdekeit képviseljék, zéró korrupcióval (na itt már lehetne is kiszanálni az ellenzéki képviselők egy jelentős részét) és lehetőleg ne kizárólag külföldi "segítségre" alapozzák az ország jövőjét...

2023. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!