Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem túlzás amit a...

Csak szerintem túlzás amit a Patrióta youtube csatorna csinál? (PATRIOTA.csatorna)

Figyelt kérdés

A napokban láttam youtubeon a csatornát és szerintem szörnyűek. Miért kell állandóan azzal foglalkozniuk ami kimonottan idegesítí őket vagy amit elítélnek. (Pl, nemrég feltöltöttek egy olyan videót amelyben kifiguráznak egy kutya jelmezes embert (costplay) úgy mintha vérig sértette őket. Vagy amikor valahol úgy vélik, hogy a nőket elnyomják akkor lázad az elnyomás ellen majd amikor valamiben a nők vannak kitűntetve azt meg gyűlölködő feminizmisnak könyvelik el) Csak szerintem rosszabb ha valaki állandóan arról beszél, hogy neki mi nem tetszik ebben meg abban ahelyett, hogy szimplán nem foglalkozna vele?

Ez persze csak az én véleményem, (nem kell egyetérteni hisz mindenki másképp láthatja a dolgokat) viszont kiváncsi vagyok ti mit gondoltok róla?



#Patriota
2023. aug. 14. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A modern közösségi média szerintem az emberiség legirónikusabb találmánya.


Annak idején azért születettett az iwiw, a MyVip, később a face és társaik hogy kapcsolatot teremtsenek az emberek között. Legalábbis elméletileg.

Aztán az elméletben szép és jó technológiából gyakorlat lett, és nagyobb elidegenedést és szakadékot teremtett az emberek között mint bármi.


Sokat tudnék filózni erről, de röviden: Pontosan ez az oka amiért sokan mondják hogy a social media tönkreteszi a világot. Ebben az állításban én csak az igeidőt javitanám ki. Nem tönkreteszi. Kb 10 éve már tönkretette.


Isten óvja az alfa generációt, akiknek már teljesen természetes hogy mindenki életének kinnt a helye a "közösségi térben", ahol minden egyes gondoltunk megítéltetik, és vagy celebek leszünk 10 percre egy echo chamberben, vagy egy "cringe" videó alanya.

2023. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Őőő, csak jelzem, hogy pl. a Partizánon ugyanez megy, csak a másik oldalról. Arra meg mégis áradoztok, meg csorgatjátok a nyálat, hogy mekkora minőség, meg "igazi közszolgálat" :D
2023. aug. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!