Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali, liberális emberek...

Baloldali, liberális emberek MÉG MINDIG beengednétek a főleg Afrikából érkező migránsokat?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdődött ez az egész, akkor nagyon ellenezték a kerítés építést. Azt mondták be kell fogadni a menekülteket.

Tudom putri az ország, nem ide akarnak elsősorban jönni. Nem is ez a lényeg, hanem hogy továbbra se változott az álláspontotok a kerítéssel, és a menekült kérdéssel kapcsolatban?


Elsősorban afrikai, fekete migránsokra kell gondolni. Ukrajnából gond nélkül befogadott az EU 10+ millió embert. Ők nem balhéznak, hiszen a civilizált európai fehér emberekhez tartoznak ők is.

Na de a fekete népektől folyamatosan csak rettegni lehet… legutóbb Franciaország borult lángba miattuk.


2023. aug. 16. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Továbbra is beengedném őket, hisz menekültek ✅
Átgondoltam a helyzetet, és szerintem nem szabad befogadni őket ❌
Én csak jöttem a számomra kellemetlen kérdést elterelni a filippínó vendégmunkásokra 🤭
19 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Én mindenkit beengednék, mivel úgy néz ki, mi már mind Londonban mosogatunk, a mimagyaroknak, meg oly' mindegy, ki él az országukban, amig Orbán Viktor uralkodik fölöttük.
2023. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 szántóvető ***** válasza:
55%
hova?ahogy írtad ide senki nem jön,a többit oldják meg a célországok.
2023. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

"Tudom putri az ország, nem ide akarnak elsősorban jönni. Nem is ez a lényeg"


Szóval az a kérdés, hogy abba az elképzelt Magyarországba, ami a valóságban nem létezik, és ahová költözni akarnak migránsok beengednénk-e őket? Hát nem tudom, ezen még nem gondolkoztam, így nem is tudom megváltoztatni a nemlétező véleményem róla.

2023. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Milyen kár, hogy a kormánynak konktéran kampányt kell csinálnia, hogy idegyüjjenek azok a migráncsok az akksigyárukba dóguzni...


deazémocskoslibrálisok

2023. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2023. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%

Ha itt látsz feketéket, azok többségükben egyetemisták, vagy olyan diplomások, akik a végzés után itt maradtak.


Az afrikai fekete migránsok nem szoktak itt maradni, hanem a korábbi gyarmattartó országukba akarnak menni. Ha mégis, akkor körültekintően kell eldönteni, hogy minden rendben van-e velük.


A Franciaországban élő feketék többsége rendesen él és dogozik. A csőcselék hajlamos a balhézásra, velük bűnözőként bánnak.


Egyébként nem vagy Te egy kicsit rasszista?

2023. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

A gazdasági migráció nem ide írányul


De amugy az meg van hogy a fidesz szervez pilipinó mongol stb... emberek munakvállaási betelepítését hogy legyen aki dolgozzon az összeszerelő és aksi gyárakban?


Igazából a migrációt egy csökkenő születésszámú országban nem lehet elkerülni

Ezt amugy Orbán is tudja, most is nagyon dolgoznak azon hogy hozzáka sok írástudatlan embereket ázsiából kulimunkára

Csak közben meg ugye a birkáik agymosására párhuzamosan megy a migráncsokkal való riogatás....


Elég gerinctelen dolgok ezek


De hát a fidesz már csak ilyen, a szavazóiról meg jobb ha nem is írok semmit mert cenzúráznák!

2023. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon az Orbán Viktorhoz hasonló ómigránsok okozzák messze a legtöbb problémát. Sokkal többet mint az összes afrikai együttvéve
2023. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

6


"A Franciaországban élő feketék többsége rendesen él és dogozik. A csőcselék hajlamos a balhézásra, velük bűnözőként bánnak."


Volt már aki ezt elhitte? Csak azért kérdezem, mert a szaktanulmányok és egyéb szakkönyvek, erről teljesen mást írnak. Inkább nekik hiszek, hiszen az előbb említett munkák írói kompetensebbek a témában, és nem hazudoznak.

2023. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kontrollálatlan migrációt nem támogatnék, ésszerű keretek közt tudnám támogatni. És azért a feltételes mód, mert:

-Úgy beszélünk erről, mint ha mindenki Magyarországra akarna jönni. Ez a környék tranzitrégió volt a migránsoknak, akik nyugatra akartak menni. Főleg a szubszaharai afrikai migránsok, akik angol vagy francia gyarmatokról érkeznek, és azt a nyelvet beszélik!

-Másrészt maguk a magyarok is szeretnek migránsok lenni. Annyi magyar él az Egyesült Királyságban is, Németországban is és Ausztriában is, mint ahány fő egy nagyobb megyeszékhely lakossága. Van is ez a vicces mondás, ami tételesen nem tudom, hogy igaz-e, de akár igaz is lehet, hogy London a második legnagyobb magyar város.

-Harmadrészt amíg Nyugat-Európának valóban problémája, hogy hogy integráljon mindenkit, addig Európa ezen részén a cigányság integrációja a nehéz feladatunk. Nagyon sok cigány család él úgy, mint a munkásosztálybeli fehérek. De azért ha megnézed a rendőrség körözési listáját, elég rosszul állunk az integrációval.

2023. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!